Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen visszatérjek oda...

40 évesen visszatérjek oda ahonnan elindultam?Visszaköltözzek a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Amikor több mint 10 éve elköltöztem otthonról,azt hittem majd itt Pesten találok munkát,barátokat,barátnőt,eléldegélek egy albérletben,majd később veszek egy lakást.Az összes közül csak a munka és az albérlet jött össze.Barátokat nem találtam,barátnőm sem lett,lakást nem tudok venni.Úgy érzem,most jött el az ideje hogy visszaköltözzek oda ahonnan elindultam.Mivel se rokonaim,se barátaim,se barátnőm nincsenek itt Pesten,nem fogok hiányozni senkinek ha elmegyek és nekem se fog hiányozni senki.Megvárom amíg vége a járványnak és hazaköltözöm a szüleimhez.És többet már nem költözök el onnan.Szerintetek is jó döntést hoztam?

2020. dec. 12. 00:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy ugyanakkora esély van nőt találni akkor is ha albérletben lakik az ember és akkor is ha a szüleivel.
2020. dec. 12. 01:12
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hogy ki es mit gondol. Ha nem vagy boldog ott, ahol most vagy, koltozz vissza!
2020. dec. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem amúgy ugyanakkora esély van nőt találni akkor is ha albérletben lakik az ember és akkor is ha a szüleivel"


Hát ezt erősen kétlem.

2020. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#10 lettek haverok,de az egyik összejött egy nővel,azóta sülve főve együtt van vele,a másik kiment külföldre és így ellaposodott a kapcsolat.
2020. dec. 12. 01:14
 15/26 A kérdező kommentje:
#12 nem is boldogtalanságot érzek,inkább azt hogy elég volt ennyi Pestből,az albérletekből,az emberekből.
2020. dec. 12. 01:17
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
ne add fel a reményt.. most Covid alatt amúgy is nehéz ismerkedni.. várj.. türelem
2020. dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#16 ismerkedni otthonról is tudok.Nem mindegy hogy vidéken regisztrálok egy társkereső oldalra vagy itt Pesten?
2020. dec. 12. 01:21
 18/26 anonim ***** válasza:
28%
Annyiból nem, hogy pesten több a találati lehetőség, több a randihelyszín, stb.
2020. dec. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Én vissza költöznék a helyedben.
2020. dec. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jó döntést hoztál, kedves kérdező és tedd azt, amit a szíved diktál! A nőket nem egy mamahotel fogja eltántorítani, te is simán költözhetsz még nőhöz, ha találsz normálisat. Az albérlet sokkal gázabb, mivel onnan bármikor kirakhatnak. Egy szerető család mindig többet ér!
2020. dec. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!