Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen visszatérjek oda...

40 évesen visszatérjek oda ahonnan elindultam?Visszaköltözzek a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Amikor több mint 10 éve elköltöztem otthonról,azt hittem majd itt Pesten találok munkát,barátokat,barátnőt,eléldegélek egy albérletben,majd később veszek egy lakást.Az összes közül csak a munka és az albérlet jött össze.Barátokat nem találtam,barátnőm sem lett,lakást nem tudok venni.Úgy érzem,most jött el az ideje hogy visszaköltözzek oda ahonnan elindultam.Mivel se rokonaim,se barátaim,se barátnőm nincsenek itt Pesten,nem fogok hiányozni senkinek ha elmegyek és nekem se fog hiányozni senki.Megvárom amíg vége a járványnak és hazaköltözöm a szüleimhez.És többet már nem költözök el onnan.Szerintetek is jó döntést hoztam?

2020. dec. 12. 00:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%
Én is hazaköltöztem Pestről és jó döntés volt. Pest egy hányinger az ottani emberertömegekkel, életkörülményekkel együtt és csak az lakik albérletbe, akinek nem jó a viszonya a szüleivel. Önálló életet családon belül is lehet élni, ha hagyják, a többi csak illúzió!
2020. dec. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%

Sokan csinaljàk.

Egy srac udvarolt igy nekem es azt vàrta hogy felviszem hozzàm mert ugye en viszont tartok fennt lakàst.

Kerdeztem neked ez normalis hogy nem tudod a nöket haverokat se hazavinni vagy engedelywket kell kérni?

De szerinte minek fizessen albit(jaaa hogy fizesse a nö?)


Hàt gyorsan megbeszéltünk mindent is

2020. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%

Azt megértem, hogy Budapestből eleged lett. Vidékiként én is nagyon gyorsan megelégeltem. Kiköltöztem agglomerációba, ez végül egy kicsit enyhített a helyzeten és anyagilag is jobban kijöttem.

Én semmiképpen nem költöznék vissza a szüleimhez. Nekem az egy akkora visszalépés lenne, amit nem tudnék feldolgozni. 8 éve eljöttem otthonról, a gyerekszobámból. Éltem koliban, több albérletben és végül a férjemmel a saját lakásunkban 160 km-re a szüleimtől. Valami óriási dolognak kellene ahhoz történnie, hogy visszaköltözzek a gyerekszobámba és nagyon megviselne, hogy ugyanott vagyok, ahol 8 évvel ezelőtt. Ha haza is húzna a szívem, bérelnék inkább a közelükben egy lakáskát, ez még is csak kevésbé megterhelő lélekben (nekem).

Ha így látod jónak, hát költözz vissza. Szerintem ennyi idős fejjel nem feltétlenül egészséges, de ez csak egy szubjektív meglátás.

2020. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Költözz.
2020. dec. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nincsenek barátaid se nőd, nem kell hazamenni! Én is 40 vagyok és szingli. De nem mennék haza, akkor se ha kergetnének :-D Kit érdekelnek a nők? Csak nyavikolnak állandóan, meg tele vannak elvárásokkal, meg ilyenek... egyedül is el lehet lenni. Valld be, hogy meguntad ezt a patkányfészket :-D
2020. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha haza költöznél lenne munkád? Tudnál dolgozni?
2020. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!