Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így is van értelme élni,...

Így is van értelme élni, végtelenül rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Minden nap csak rosszabb lesz mindig negatív visszajelzést kapok ami rombolja az önértékelésem önbizalmam ( nem nagyon van)

Mindenki bánt sért leértékel

Senki nem foglalkozik velem az érzéseimmel

Nem tudok önálló lenni mert már félek emberek közé menni mert csúnyának tartanak és emiatt mindig zavarba jövök szégyenlem magam nem tudok beszélni kibontakozni

Szomorú vagyok és bűntudatom van amiért élek


2020. dec. 17. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"már félek emberek közé menni mert csúnyának tartanak és emiatt mindig zavarba jövök szégyenlem magam nem tudok beszélni kibontakozni"


Nekem több olyan barátom is volt, akik hát nem egy szépségversenyre lettek alkotva. Viszont ez engem sose érdekelt, egyrészt nem vagyok én se a vailágszépe, másrészt a kinézetet a személyiged befolyásolja. Lehetsz csúnya, formátlan, viszont szimpatikus. A kettő nem ugyan az. Aki ismeri a személyiséged, és feltéve, hogy az pozitív, az téged szimpatikusnak fog látni. Én is így látom az ilyen barátaimat. Nem szépek, de szimpatikusak. És a vonásaikat is már annak látom, mert ismerem a személyiségüket.

2020. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!