Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosságon gondolkozok,...

Öngyilkosságon gondolkozok, amiért 32 évesen sose volt még barátnőm. Létezik számomra másik megoldás a prostituáltakon kívül?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
92%
Nálam dettó ugyan ez. Ami a legjobban idegesít, hogy nem tudok rájönni és senki nem tudja megmondani higy mi a baj velem. Nem hiszem, hogy emberileg gáz volnék mivel vannak barátaim, lányokkal is el tudok beszélgetni, szórakozni, egészen addig, amíg elnnem hívom randira, vagy egy privátabb programra. Ilyenkor behúzzák a kéziféket és kosarat kapok azvesetek 100 %-ban. Én ebbe kezdek lassan beleőrülni.
2021. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
29%

21#

ez van megírva, törődj bele.

sokan vannak egyedül sajnos.

2021. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Van egy haverom 40 éves és még nője nem volt. Ahogy elnézem ez így is marad örökre. Eléggé megzuhant a srác de nem emiatt, viszont bebújt a depi sátorba, nehéz kihozni onnan. Én azt mondom be kell vetni mindent, változtatni kell az életeden, a stílusodon ha ki akarsz törni. Próbálj keresni más örömet adó forrásokat. Az legyen a legnagyobb gondod ebben az életben hogy nincs nőd. Aki egyedül van társat keres, aki meg kapcsolatban él van hogy irigykedik azokra akik egyedül vannak. Ez egy ilyen világ, ha megtanulod irányítani az érzelmeidet, akkor tudsz magadnak majd mindig örömet szerezni.Aki nem tudja irányítani az érzelmeit, azt mindig csalódás fogja érni ebben az életben.
2021. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
59%

Miért vártál eddig mester? Szerintem gyáltalán nem ciki a prostizás, mindent bele! Én mindig azt mondom, hogyha be vagy ragadva egy szobába, keresd meg a vészkijáratot. A kérdés szövegkörnyezete alapján te nem találod a kulcsot, és vészkijáratot keresel a prostizás "személyében".

Igaz, hogy én a kérdezővel ellentétben csak 18 vagyok, és ugyan legbelül még vívódok, de tudom, hogy számomra is az örömlány az egyetlen megoldás. Tisztában vagyok vele, hogy nem feltétlenül ez a legjobb út, de egyrészt unom már a farokverést, ill a rengeteg flegma pénzéhes tinikurvát (Aki normális, az nem néz ki jól), valamint van egy ízlésem, kvázi egy szint, ami alá nem szeretnék menni. Csak azért nem jövök össze egy önbizalomhiányos dagadékkal, mert "tökéletes lelkitárs"..

A Rosszlányokon én válogatok. Ennyi a történet. A másik dolog pedig, hogy képtelen vagyok a nők felé nyitni, plusz ronda vagyok (tehát számomra csak az önbizalomhiányos dagadékok maradtak számomra), illetve nem vagyok monacói család sarja, tehát nem is tudok megfelelni a mai csitriknek pénzügyi szempontból SEM. A Másik pedig, hogy elsőre soknak tűnhet egy rosszlányos óráért 15-20K, de inkább havonta/kéthavonta kiadok ennyit annak érdekében, hogy a mentális egészségem fenntartsam, minthogy kidobjak a goldiggerekre kétszer ennyit/ ne tegyek semmit, és 24-25 évesen öngyilkos akarjak lenni azért, mert életemben nem fogtam nőt.

2021. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
63%

Ha leöngyilkolod magad, el fogom verni a hátsódat :)

Duciként engem is sok csalódás ért, s vártam, hogy a sültgalamb a számba repüljön. Na emiatt kummantam, de nagyot.

Már elmúltam 20, amikor ismerkedni kezdtem. Úgy voltam vele, hogy vagy összejön vagy nem. Legyen meg nálad is ez a fifty-fifty. Ha nem próbálod meg, sohasem fogod megtudni, épp melyik felét kaptad volna.

Felnőttfejjel még mindig kövér vagyok (41/175/120), de nyitott. Volt, hogy ráírtam egy kollégámra, hogy vele álmodtam (tényleg). Másnap már dugtunk :D Szóval, csak azt tudom mondani, hogy hajrá. Ne add fel.

2021. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Mivel anyagilag sem állok úgy, ahogyan a koromhoz mérten kellene, inkább feladom.
2021. ápr. 5. 21:38
 27/49 anonim ***** válasza:
Hogy kellene állnod?
2021. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Saját lakás és kocsi.
2021. ápr. 5. 21:47
 29/49 anonim ***** válasza:
Kérdező, tettél azért bármit is hogy legyen párkapcsolatod? Mert ha csak várod hogy a sült galamb a szádba repüljön és csak sajnáltatod magad attól nem fog változni semmi.
2021. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Nem tettem sokat, de ha valamilyen okból mégsem ölöm meg magamat, akkor jobb anyagi helyzetre törekszek, és idővel hátha felszed valaki.
2021. ápr. 5. 21:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!