Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosságon gondolkozok,...

Öngyilkosságon gondolkozok, amiért 32 évesen sose volt még barátnőm. Létezik számomra másik megoldás a prostituáltakon kívül?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sincs se munkám(hála a covidnak :() nincs saját lakásom, nincs kocsim, normális szakmám sincs meg még egy csomó mindent feltudnék sorolni. Jelenleg a félre tett tartalékaimat élem fel amit a jövőre terveztem volna.Akkor legyek én is öngyilkos? Neked nem csak a párkapcsolat hiánya okozza ezt. Ha lenne párkapcsolatod akkor egy másik dolog jönne elő ami miatt öngyilkos akarnál lenni.
2021. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
62%

41# ez nagyon ott van, szerintem is nem csak ez miatt depis hogy nincs nője.Nekem sincs 3 éve , mert nem ez a fő célom, vannak fontosabb dolgok is mint a Nő!

32F

2021. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
A papok meg önként élnek cölibátusban és tesznek szüzességi fogadalmat.
2021. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%
tegnap 11:32 Attol meg buz-iskodnak,meg pedofilkodnak,meg apacaznak,meg prostiznak...
2021. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

44-nek:


Igen, nagyon sok pap ezt teszi, de biztos, hogy nem az összes.

2021. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
29%
A prostitúció pénzért vett nemi erőszak, aki ezt a "szolgáltatást" igénybevesz az undoritó aljaember, aki normális nőnek nem fog kelleni (illetve, ha kiderül, egyből kidobja a kis retket). Ezek azok a "férfiak", akik a háborúk alatt végigerőszakolják a nőket. Keress egy korodbeli szűz nőt, ennyi, rohadt sokan vannak, én többet is ismerek, csak ők se merik nyilvánosan beismerni. Menj fel egy társkeresőre, és ird le ezt: "32 éves szűz férfi vagyok, magamhoz hasonló szűz lányt keresek". Irj még pár dolgot magadról, hobbi, kedvenc könyved/filmed, érdeklődési köröd, aztán ennyi (ilyeneket ne irj, hogy "próbáljuk ki együtt" vagy "veszitsük el együtt", mert nagyon szarul hangzik). Nőket is zavarja ennyi idősen a szüzesség, biztos hogy találni fogsz valakit. Lényeg az, hogy ne szégyelld magad, nincs ebben semmi, ez hogy ennyi meg annyi idősen kell elvesziteni, meg hogy x számú partner kell csak egy közhely hülyéknek. Ja, a randin ne a szüzességről beszélgess majd a lánnyal, hanem átlagos dolgokról (munka, hobbi, filmek, könyvek, barátok, stb), szóval ne legyen görcsös az egész. Öngyilkosság hülyeség ilyen miatt, ez egy nagyon gyakori probléma, csak a nemi életéről mindenki vetit.
2021. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

46-os, neked gondjaid vannak egyes szavak értelmezésével. Például az erőszak, az nem az a cselekmény amiért még fizetsz is. Az erőszak az olyan tett, amit akaratod ellenére elszenvedsz, amely során megaláznak, kiszolgáltatott helyzetben vagy, lelkileg (is)megnyomorítanak.


Egy prostit igénybe venni önkéntesen lehet és azt teszi, amit kérsz és amit megfizetsz.

2021. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
100%
Én 33 évesen vesztettem el a szüzességem mert zavart hogy egy lánnyal nem tudtam mit kezdeni. Ráadásul nem is elsöre, mennem kellett párszor hogy megtörténjen, ez egy olyan élmény amit nyugodtan kihagyhatsz. Ettől semmivel nem leszel jobb a nőknél. Nem leszel kelendőbb azért mert már nem vagy szűz. Tudom ezzel nem ért mindenki egyet de nekem ez a véleményem. Az igaz hogy elég nagy hátrány hogy szűz vagy de nem ez a fő gond. A csajozást a pua val lehet tanulni, de csak akkor ha veled minden rendben van. Ha nincs akkor előbb azt old meg.
2021. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Ha esetleg nem hallgatnál rám, és mégis elmész két dologra nagyon figyelj, legyen róla pozitiv vélemény és tarsd titokban, senkinek ne mond el.
2021. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!