Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosságon gondolkozok,...

Öngyilkosságon gondolkozok, amiért 32 évesen sose volt még barátnőm. Létezik számomra másik megoldás a prostituáltakon kívül?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:27
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tettél sok mindent akkor ne csodálkozz. Magától nem fog az öledbe hullani egy párkapcsolat. Szerintem szedd magad össze.
2021. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
50%

Sok embernek nincs saját lakása, mégsem gondol ilyenre, ez is azt bizonyítja, hogy nem ezen múlik a boldogságod.

Miért nincs saját lakásod? Úgy értem, hogy elvileg lehetne, csak másra költötted a pénzt?

2021. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Amugy maga az ongyilkosság abbol lesz egy embernek amikor az alapveto dolgok nincsenek meg. Ez lehet pénz hiánya lehet párkapcsolat hiánya de amikor egyszerre lesznek az emberen tehát se párkapcsolat se pénz se karrier nos abból már az kovetkezik hogy az ember minek éljen? Mivel maga az élet ebből áll. Vagy penzt kolt az ember vagy dolgozik vagy a baratnojevel van mondjuk.
2021. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
83%

33#

Akkor valami kivétel vagyok.:))

Se párkapcsolatom, se karrier (covid köszi), se pénzem.Akkor most kinyírjam magam??:)))

Még mit nem!! Üdv.pizzafutár!

31F

2021. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Talán már az összes félretett pénzemet képes lennék egy nőnek odaadni akár egyetlen éjszakáért is.
2021. ápr. 6. 00:02
 36/49 anonim válasza:
Nana, a félretett pénzedet csak ne verd el.
2021. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
60%
Az app-okról jut eszembe: előbb nyomok egy metrón lefotózott pasira, mint egy cabriósra. Nekem nem jön be a felvágás és a sok lé. Remélem, nem vagyok ezzel egyedül.
2021. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
79%

Gyere ki velem Ukrajnába, ott becsajoztatlak egy nap alatt ha benne vagy. Gyönyörű lányok vannak kint, szép vékonyak magyar nők sehol nincsenek hozzájuk képest.Én is oda járok ismerkedni, írj privátba ha érdekel.

28F

2021. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, csak hogy ne érezd szarul magad, keresztapám 34 évesen ismerte meg a feleségét, 36 évesen lett apa.

Mivel 8 általánossal nem nagyon talált jól fizető munkát pénze se volt, mindig mamámtól kért kölcsön. Felesége szintén nem tehetős, mégis boldogan élnek együtt a gyerekükkel.


32 évesen nem kilátástalan a helyzeted, van két unokatesóm, akik Németországban dolgoznak, egyikük 30, másikuk 32, ők a karrierjüknek szentelték az egész életüket, soha nem volt baratnőjük, mégsem gondolkodnak öngyilkosságon.


A helyzeted pedig nem egyedi, manapság pedig nehéz tartós kapcsolatot találni.


A gond ott kezdődik hogy az egekben vannak az elvárások, mindenkiben ott van a tökéletes nő/férfi ideál és szeretne olyat találni.

3 éven belül simán tudnál találni magadnak valakit, kezdj el edzeni, tanulj ki egy szakmát, esetleg targoncakezelői vizsga, vagy ha van jogosítványod akkor futár.

A lényeg hogy ha találsz valakit lássa azt hogy megtudsz állni a lábadon.


Az öngyilkosság olyan mintha lemondanál egy olyan életről amiben boldogan élhetsz, gyerekkel, kertes házba.

Az hogy most szar csak átmeneti.

Csak gondolj bele, rengeteg veled egykorú nő van, sőt 27-35-ös korosztályban biztosan találnál magadnak hosszútávú kapcsolatot.

Az sem szükséges hogy gazdag legyél, ha vállalsz egy gyereket akár 28 milliót is összetudsz hozni a támogatásokból.

Vidéken pedig viszonylag olcsó a telek/ház.


Mérlegeld a lehetőségeket, de az öngyilkosság sosem megoldás, meg csak traumát okoznál a szüleidnek, nem azért neveltek fel hogy megöld magad...

Olaszországban 33 év az átlagéletkor amikor házasodnak az emberek. Szóval semmiről sem maradtál még le.

2021. ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
76%
Faterom mindig azt mondja H egy igazi férfi kibírja nő nélkül.Ne sirdogálj itt, ezt neked kell helyretenni
2021. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!