Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok,ti stoppoltatok már az...

Lányok,ti stoppoltatok már az út szélén?Beszálltatok már egy idegen autójába?

Figyelt kérdés
Még a járvány előtt láttam a községben ahol laktam egy szép lányt stoppolni a főút szélén,pedig egy pár méterrel arrébb volt tőle a buszmegálló,ráadásul sűrűn is jár a busz hétköznap reggelente,ő mégis stoppolt.Hamarosan meg is állt egy terepjáró,valamit kérdezett a vezetőtől,egy 50 év körüli férfitől,ó bólintott,majd a lány beszállt és elhajtottak.Nem prosti volt a lány ez biztos.Nem is úgy volt öltözve.Aztán jött a busz,fölszálltam és én azzal jöttem be Pestre.

2021. márc. 18. 22:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Azt se lehet tudni hogy kit veszel fel, nem pedig azt hogy ki vesz fel.

Én is láttam 1-1 ilyen lányt vagy fiatal srácot. De nem merném felvenni. Nem tudni hogy most ő is milyen szándékkal stoppol, mi van náluk vagy valami. Az is lehet hogy szökevény.

Pl vonaton volt már olyan, hogy egy fiatal srác felszállt a vonatra és kiderült, hogy a rendőrség kereste már. Nem tudom hogy most az is valami lakásotthonos, javítós vagy ki lehetett. De ha most pl egy ilyen mellett is megállít a rendőr, még lehet te jársz rosszul. Sajnos az ilyeneket nem tudni. Én is sok mindenkit felvennék, csak nem is merek.

2021. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemistaként stoppoltam, mert a városban a helyi busz meg vonat menetrend katasztrófa volt. De kizárólag barátnővel, fényes nappal, soha nem egyedül. Volt, hogy kamionosok vettek fel, általában semmi baj nem volt.


Mondjuk szerintem sok jelentkezőt kizártunk azzal, hogy unalmas ruhákba voltunk öltözve, kb tök aszexuálisan néztünk ki.

2021. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
10-es lehet hogy egy normális családos ember volt a terepjáró vezetője,aki szintén munkába igyekezett.Nem mindenki őrült azért.
2021. márc. 18. 22:33
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Többször csináltam ilyet, de sose egyedül és sose Magyarországon. Volt, hogy a barátnőimmel stoppoltunk strandról jövet, volt, hogy a barátommal, mert a busz, amivel utaztunk volna nem közlekedett tovább, gyalogolva pedig messze lett volna.

25/L

2021. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14 de Magyarországon miért nem?Itt veszélyesebb stoppolni mint máshol?
2021. márc. 18. 23:05
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

#15

Egyrészt nem ott élek, másrészt szerintem más országokhoz képest igen, könnyebben botlik bele az ember rossz alakokba.

25/L

2021. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16 miért költöztél el innen?Nem érezted itt jól magad?
2021. márc. 18. 23:33
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

#17

Nem tudom ennek mi köze az alapvető témához, de mesterképzésre jöttem ki, majd itt maradtam. Számtalan oka volt a költözésemnek, de röviden annyi, hogy jobb lehetőségek és jobb környezet vártak rám.

25/L

2021. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
17 szeretnél majd a későbbiekben visszaköltözni?
2021. márc. 19. 00:02
 20/24 anonim ***** válasza:
91%

#19

Semmi esetre sem.

25/L

2021. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!