Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ilyen nők mindig ott...

Az ilyen nők mindig ott vannak ahol a pénz van fiúk?

Figyelt kérdés

Érdekes hogy ezt és a hasonlókat is ott lehet látni, ahol hajó és jó autó.

Ilyennel együtt lenni a Rockefeller bácsinak és társulatának lehet az élettapasztalatom szerint. Mi a véleményetek?


[link]


2021. márc. 28. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Most ebben keresed a kifogást? Az a sok férfi, akit nem látsz ilyet írni, akiről még csak nem feltételezheted azt sem hogy gyűlölködik, annak miért nincsen jó nője? Azért mert nem gyűlölködik?! Ja bocsánat! Vagy sokkal inkább arról van szó, hogy kialakult a nem férfi a férfi pénz nélkül féle női rendszer, ahol mindenki fogja be a száját és fizessen, vagy ha megmer szólalni akkor jönnek a kifogások. Nagyon átlátszó!
2021. márc. 28. 13:15
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod, hogy se a szex, se a párkapcsolat nem jár alanyi jogon. Amikor összejöttem a barátnőmmel, én például munkanélküli voltam.
2021. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, ha nem egy megkeresedett bal/szként gyűlölködsz, máris fényévekkel vonzóbb vagy, tényleg nem érted?
2021. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy a képet miért töltötted le a netről, majd töltötted fel a kepfeltoltesre? Honnan van ez a kép? Talán az exed van a képen, ezért siránkozol? :D
2021. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

Nem az exem, de nem is az a lényeg, hogy ki van a képen.

Ez az egész női rendszer, ami mára kialakult.

2021. márc. 28. 13:26
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Amíg minden nőt megvetsz miért csodálkozol, hogy egyiknek se kellesz?
2021. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

A többi férfi, aki nem veti meg őket, azok miért nem kellenek a nőknek?

Bocsánat! Nem azért mert nincs pénzük ugye? Hanem a személyiségük miatt, ugye? És érdekes hogy azoknak, akiknek van pénzük, még ha bűnözők is , vannak jó nőjeik.

2021. márc. 28. 13:48
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség, rossz külső, mentális problémák, semmi terv vagy érdeklődés, számtalan oka lehet annak, ha az ember sikertelenség. A pénzre fogni az egészet egyszerűen szánalmas. Sokkal könnyebb azt mondani, hogy "szegény vagyok, ezért nem kellek senkinek", mintsem, hogy "unalmas, elhízott, ostoba vagyok mindenféle érdeklődés vagy jövőkép nélkül". Egy olcsó önnyugtatás, nem több.
2021. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
:) !
2021. márc. 28. 13:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!