Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel vigasztalnátok egy nőt...

Mivel vigasztalnátok egy nőt vagy férfit aki egyedül él egy szobában és soha nincs pasival/nővel?

Figyelt kérdés
Bérel 50 ezerért egy 10 négyzetméteres szobát,mert a fizetéséből csak erre futja,ha nő férfiakkal nem érintkezik,ha férfi akkor nőkkel,így tellik az élete,munka,olcsó parizsr, reggelire és vacsorára,ebédre egy kis paprikás krumpli,az ellenkező nemmel csak az interneten érintkezik.Mivel biztatnátok hogy ne csüggedjen?

2021. márc. 28. 20:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8 na de ismerkedik, mondtam is hogy interneten van kapcsolata a másik nemmel.Csak személyesen nincs.Ha nem lenne internet,én se beszélgetnék senkivel.Vagyis anyámmal,de az nem ugyanaz.
2021. márc. 28. 21:13
 12/20 anonim ***** válasza:

#5 kifogás!


ezt hallgattam anyáméktól mikor elindították a vállalkozásomat, hogy ők kis emberek, soha nem lesznek megfizetve, nincs lehetőségem, be fogok bukni. Most 5x annyit keresek, mint a kettejük nyugdíja együttvéve.

2021. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Interneten nagyon nehéz ismerkedni. Az interneten mindenki annak adja ki magát, aminek akarja. Pont ezért nem lehet elhinni mindent amit ott írnak. Élőben viszont csak magadat tudod adni, ez jóval egyenesebb és szimpatikusabb.
2021. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vannak olyan mélyen berögzült dolgok az ember fejében, amiktől nem lehet csak úgy megszabadulni, például hogy "nem kellek senkinek", "visszataszító vagyok" stb. Ezek a dolgok mind kívülről jöttek anno, és érlelődtek éveken keresztül, ezekkel azonosul az ember. Ezt visszafordítani kizárólag csak kívülről, külső segítséggel lehet évek alatt.
2021. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem olyan élet ez, ami sajnálatot érne. Ha akarna kezdeni magával valamit, akkor megtenné és nem azt várná, hogy mások sajnálják. Azokat érdemes sajnálni, akik egyedül nem tudnak tenni a problémáik ellen, de ott se elég ez. Te tudnál, legfeljebb nem teszed, így bocsi, de nincs okom vigasztalni.
2021. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne vigasztalni? Én nem sajnálnám egy percig se. Mindenki a maga sorsának pogácsa.

Amúgy nem olyan rossz élet ez, full kényelem, 0 felelősség...

2021. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én egy ilyenhez feleségül is mentem. Szerintem nem volt 10 nm a szobája. A tulaj a fiaként szerette, rendezett szülői háttere volt, csak vidéken. A fizetése az enyémhez képest kiemelkedő volt. Úgy éreztem, megütöttem a főnyereményt.:D Az egyszemélyes ágyán olyan jókat aludtunk egymásba bújva, hogy a tulaj megkérdezte, biztosan elférünk-e.

Full szerelmes voltam. Volt olyan lány, akinek ez nem volt elég, 1-2 szex után eltűnt, mert talált mást. Én nem néztem, hogy van-e autója, van-e háza. Én a szülői házban maradtam, mert meghaltak, nem volt szükségem más házára. Autót meg vettünk közösen.

Hát, azt mondjuk csak remélni tudom, hogy nem a lakhatás miatt volt velem.

Rossz napjaimon vannak ilyen gondolataim.

Na mindegy, találhatsz még ilyen balfácán lányt, de valószínű nem a legszebbek között.

2021. márc. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok azonosulni a helyzetével. Ok én is csóró vagyok, de van társasági életem. Nem tudom elképzelni, hogy valamit ne csináljak szabadidőmben, pl járok edzeni, táncolni, segítségért fejében lovagolni. Megismertem egy csomó jófej embert és barátaim is lettek. Szóval az, hogy ülök a 4 fal között és kesergek a zsíroskenyér felett, számomra elképzelhetetlen.
2021. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én azzal, hogy minden jó elmúlik egyszer!
2021. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A maximális tiszteletet érdemli, hogy fent tudja tartani magát, dolgozik akár kevés pénzért is, de tükörbe tud nézni. Ettől függetlenül lehet ismerkedni, sőt, kéne is.
2021. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!