Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek milyen pótléka van a...

Kinek milyen pótléka van a szociális élet hiányára? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Nekem sokáig ez az oldal volt az, de 1-2 éve süllyed a színvonal. Egyre kevesebb értelmes ember, egyre több troll. A való életben nem tudok mit kezdeni az emberi társasággal. Céljaim vannak, amikért egyedül is tudok dolgozni, de egyre gyakrabban támad űr bennem és ez kizökkent. Valódi kapcsolatokra nem vagyok alkalmas, ezt tudom jól. A változásra tett kísérleteim csúfos kudarchoz vezettek. Nem volna baj, vannak más dolgok, amikben jó vagyok, de mégis bezavar ez az érzés, hogy egyedül vagyok. Már nem tudom fórumokkal, meg ilyesmikkel elterelni a figyelmemet. Sportolok, olvasok, de így is magányos vagyok. Ha elérnéma céljaimat, boldog lennék, de a magány lelassít. Van ötlet, hogy hogy lehet ezt tünetileg kezeni?

2021. dec. 18. 17:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Csak a munka!
2022. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!