Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki nem tud kapcsolatban...

Ha valaki nem tud kapcsolatban/gyerekben tervezni, nincs testvére/barátai, akkor neki mit tanácsolnátok hogy mit csináljon 30, 40, 50, felett?

Figyelt kérdés
Ezek tényleg mind kizárva. Évekig csak az öngyilkosság volt előttem, de egyrészt nehéz megtenni, másrészt jelenleg csillapodott bennem ez a vágy jelenleg. Viszont tényleg nem tudom hogy mi vár rám így… volt egy rokonom, aki szinten vénlány maradt, ő a testvére nyakán maradt, minden nap urugyekkel átjárkált hozzá és a családjához,(amiért szidták is) még 60 évesen is,rajta kívül nem volt senkije. De ugye én egyke vagyok, nekem ez nem opció. Mit lehet egy ilyen embernek javasolni. A kapcsolatot tényleg ne, nem tudok és nem is akarok kapcsolatban lenni.

2022. febr. 14. 23:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

8.

4.vagyok.

Itt az ideje hogy végre legyen valaki, ezzel a problémával nem csak te vagy így.

Lehet hogy te is magányosabb típus vagy, de attól még lehet egy vagy több barátod akikre te is számíthatsz.

Nem csak te vagy egyke.

Szerinted másokat nem vertek át a barátai? de hogy is nem, de az a múlt amit le kell végre zárni.

Nem kell azonnal mindent megosztani a barátoddal, idővel érezni fogod hogy ezt meg oszthatod e vele vagy sem?

Ne könyveld el saját magadat,inkább zárd le a múltat és ha adódik vagy látsz valamilyen lehetőséget ragad meg.

2022. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én utazgatnék, több pénzem és időm is jutna rá. Szeretném beutazni a világot, annyi szép hely van, amit gyerekkel, családdal nehéz összehozni. Sokat olvasnék, kirándulnék a természetbe, finomakat ennék étteremben, meg főznék is, színházba járnék meg koncertekre. De lehet, hogy téged ez nem vonz annyira, neked kell tudnod, hogy mi érdekel.
2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem kiskorom óta a sorsom a magàny. Egesz életemben egyedül voltam. Más kamaszt azért szidnak hogy jöjjön haza időben, engem a családom azzal szívatott hogy nincs senkim es nem megyek sehova. Ami így is volt. Nyári szünetekben 2,5 hónapig feküdtem otthon. Persze, elmehettem volna diákmunkára, de ahhoz is túl félős voltam. Ezzel csak azt akarom mondani hogyha egyedül utaznék, attól csak meg rosszabbul lennék.
2022. febr. 20. 13:28
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül voltam mindig, meg félős is vagyok, de mindig kimozdultam egyedül is, meg utazgatok is. Persze nem vagyok az a típus, aki a helyiekkel cseveg egy kirándulás alatt. De nem is hiányzik nagyon szeretek egyedül utazni, csak annyit beszélek ilyenkor az emberekkel, amennyit muszáj. :) Meg sok helyen voltam diákmunkán, pedig én aztán mem vagyok egy bátor típus, de megtaláltam a lehetőségeket. Szerintem ne a kifogásokat keresd, hanem vágj bele a dolgokba, legalábbis nekem ez bevált eddig. Barátokat nem szereztem így sem, de az a helyzet, hogy arra nem is vágyok.
2022. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 NTBS ***** válasza:
100%
Önfejlesztes.
2022. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#15 Hogyan kell pontosan?
2022. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Miért akarnád titkolni a mentális gondjaidat még egy barát elől is? Nem szégyen, kivéve ha másokat akarsz károsítani.
2023. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
35 éves nő vok,ugyanezt mondom én is mindig,hogy egyke vok,suliból nem várt senki haza,szüleim dolgoztak,13 évesen apám meghalt,anyám folyton pasizott gondolhatod,öngyilkossági kísérleteim is voltak,20 évesen mamám is meghalt,az tartott életben,hogy innen már csak felfele mehetek. több évig társkeresőn voltam sokat randiztam,senki nem akart komolyan de időtöltésmek jó,csajozz sokat,biztos soknak bejössz,ha nem is ízlésed,de tudsz beszélgetni,vagy programokra menni valakivel. meg ilyen utazós csoportok vannak,lehet lesz 1-2 barátod is,nem számítasz rá. én most fél évig is ellennék egy faházba zárva,annyi dolgom lenne,film és sorozatlista,zeneletöltések,olvasni,írok is ,rengeteg dolgom lenne .. :p nekem meg ez a bajom.
2023. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

18:

Vonuljunk el Erdélybe, fél évre egy kétszobás faházba! ;)

2023. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

En 36 evesen talalkoztam az azota ferjemmel. 14 eve. Nincs koztunk szex, de elvalaszthatatlanok vagyunk. O egy tipikus agglegeny volt.

Kisse Asperger gyanusak vagyunk mind a ketten. Iszonyu osszhangban tudunk egymas jelenleteben csondben a sajat hobbijainkkal foglalkozni.

Ilyen is van.

2023. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!