Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki nem tud kapcsolatban...

Ha valaki nem tud kapcsolatban/gyerekben tervezni, nincs testvére/barátai, akkor neki mit tanácsolnátok hogy mit csináljon 30, 40, 50, felett?

Figyelt kérdés
Ezek tényleg mind kizárva. Évekig csak az öngyilkosság volt előttem, de egyrészt nehéz megtenni, másrészt jelenleg csillapodott bennem ez a vágy jelenleg. Viszont tényleg nem tudom hogy mi vár rám így… volt egy rokonom, aki szinten vénlány maradt, ő a testvére nyakán maradt, minden nap urugyekkel átjárkált hozzá és a családjához,(amiért szidták is) még 60 évesen is,rajta kívül nem volt senkije. De ugye én egyke vagyok, nekem ez nem opció. Mit lehet egy ilyen embernek javasolni. A kapcsolatot tényleg ne, nem tudok és nem is akarok kapcsolatban lenni.

2022. febr. 14. 23:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20-as: Nagy szerencsétek van, mert úgy tűnik, mindketten aszexuálisak vagytok. Nekik nagyon nehéz társat találni, mert az emberek többsége igényli a szexet.

A kérdezőnek: Barátkozni bármilyen életkorban lehet. Foglald le magad bármivel, ami érdekel, és idővel ez új ismeretségekkel is fog járni. Viszont az öngyilkossági késztetéseid depresszióra utalnak, menj szakemberhez. Szerintem a magány is már a depresszióból fakadó bezárkózásod következménye lehet.

dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most?
dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Sok... 31 nemsokára
dec. 18. 21:50
 24/28 anonim ***** válasza:
39%
Járj templomba. Az Isten és Krisztus közössége segít.
dec. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24-es: De lehet, hogy nem vallásos. Másrészt a vallás mellé ott van egy konzervatív ideológia, világnézet, ott azt is erőltetik többnyire.

Nekem is kevés a barátom mostanában, de vallási közösségbe nem mennék, mert nem tudnék azonosulni azzal az életstílussal.

dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Kiskoromban rám lett erőltetve, őszintén rendkívül álszentnek tartom az összes vallás fanatikust, aki rám erőltette, ő cső nárci volt, és ebben látta meg a grandiózus énjét hogy azt mutogatja hogy ő milyen jó meg vallásos...
dec. 20. 02:23
 27/28 anonim ***** válasza:
Nemcsak vallási közösségekben lehet barátkozni.
dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
77%
Munkahelyed van?
dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!