Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki egyedül,...

Van itt olyan, aki egyedül, magányosan csinált végig egy súlyos betegséget?

Figyelt kérdés
Én magányos ember vagyok, nincsenek barátaim, nincsenek családtagjaim. Kb nem ismerek senkit és engem se ismernek. Ilyen szomszédi sziasztok, jó napot szinten ismerek bárkit. Valószínűleg rossz ember lehetek, amiért mindenki elkerül. Soha nem ártottam senkinek, de nagyon visszamaradott vagyok szociálisan. Sokat tanultam, de nem vált be, nem tudok olyan lenni mint mások, csak kínos leszek ha erölködök, ezt a szemembe is mondták már, hogy olyan vagyok mint aki betanulta hogyan kell viselkedni, mit kell mondani. Munkahelyem grafikus, online dolgozom itthonról. Most diagnosztizáltak nálam egy súlyos betegséget. Műteni fognak, utána kezeléseket kapok majd. Azt olvastam, hogy a kezelések alatt gyengeség, rosszullét, hányás, ájulás is lehet. Nem tudom, hogy ezt egyedül végig lehet-e csinálni? Kérdeztem az orvosomat, olyan nincsen sajnos, hogy én bentmaradok a kórházban, nincs ilyesmire kapacitás. Fogalmam sincs mi lesz. Már sokat gondoltam rá, hogy a legjobb egy ilyen embernek talán az lenne, ha nem is élném túl az egészet.
2022. aug. 29. 18:55
1 2 3 4
 11/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia,hogy vagy ma?
2022. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm. Nem túl jól, de ez általános sajnos. Mondjuk tegnap eltereltem a figyelmemet mert a szomszédban csőtörés volt és azzal foglaltam le magam.
2022. szept. 2. 08:51
 13/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia,értem. Az jó,próbáld lefoglalni magad! Mielőbbi gyógyulást! Van aki vigyázzon rád?
2022. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nincsen sajnos.
2022. szept. 4. 07:27
 15/38 Manócska1 ***** válasza:
51%
Szia Kérdező! Hogy vagy? Nincs kedved beszélgetni priviben? Minden jót!
2022. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem szeretnék senki terhére lenni. Ahogy látszik, valószínüleg nem véletlenül vagyok egyedül. Normális embereknek szerettei vannak, nekem senki. Mindenki hülye csak én vagyok helikopter? Nem hinném. Oka kell, hogy legyen. Ezért nem reagálok a privátokra, nem akarok visszaélni senki bizalmával a helyzetemböl fakadóan. Gondolom, ha nem lennék beteg, akkor ugyanúgy nem beszélgetne velem senki mint amúgy. Csak egy ilyen dolog elöhozza az emberek empatikus énjét mindenkivel szemben, még egy gyaníthatóan unszimpatikus alakkal kapcsolatban is mint amilyen én vagyok. De nagyon rendesek vagytok, köszönöm! Amúgy panaszkodni se szeretnék senkinek, nem lenne túl etikus a részemröl. Nagymamám mondta mindig “Csak cssendben tűrni … jegyezd meg fiam”
2022. szept. 5. 12:33
 17/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia. Miből ggondolod hogy a terhünkre lennél? És hogy úgymond csak szánalomból beszélgetnénk veled? Az hogy nincs senkid,még nem feltétlen jelenti azt hogy rossz ember vagy. Engedd hogy megismerjelek,mondok véleményt is ha szeretnéd.Gondold át.
2022. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező?

#4es és #10es

2022. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Manócska1 ***** válasza:
Kérdező kérlek adj életjelet! 15-ös,17-es
2022. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

‘Az hogy nincs senkid,még nem feltétlen jelenti azt hogy rossz ember vagy.’

Pedig de. Pár napja találkoztam a kórház előtt egy régi osztálytárssal. Ő sem volt rám vevő, szinte menekült tőlem. Pedig nem mondtam semmit a betegségemről, csak pozitív dolgokat. Valahogy taszító vagyok!


Az érdeklődést köszönöm, nagyon rendesek vagytok! Jelezni fogok mi van velem.

2022. szept. 13. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!