Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki egyedül,...

Van itt olyan, aki egyedül, magányosan csinált végig egy súlyos betegséget?

Figyelt kérdés
Én magányos ember vagyok, nincsenek barátaim, nincsenek családtagjaim. Kb nem ismerek senkit és engem se ismernek. Ilyen szomszédi sziasztok, jó napot szinten ismerek bárkit. Valószínűleg rossz ember lehetek, amiért mindenki elkerül. Soha nem ártottam senkinek, de nagyon visszamaradott vagyok szociálisan. Sokat tanultam, de nem vált be, nem tudok olyan lenni mint mások, csak kínos leszek ha erölködök, ezt a szemembe is mondták már, hogy olyan vagyok mint aki betanulta hogyan kell viselkedni, mit kell mondani. Munkahelyem grafikus, online dolgozom itthonról. Most diagnosztizáltak nálam egy súlyos betegséget. Műteni fognak, utána kezeléseket kapok majd. Azt olvastam, hogy a kezelések alatt gyengeség, rosszullét, hányás, ájulás is lehet. Nem tudom, hogy ezt egyedül végig lehet-e csinálni? Kérdeztem az orvosomat, olyan nincsen sajnos, hogy én bentmaradok a kórházban, nincs ilyesmire kapacitás. Fogalmam sincs mi lesz. Már sokat gondoltam rá, hogy a legjobb egy ilyen embernek talán az lenne, ha nem is élném túl az egészet.
2022. aug. 29. 18:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Mi van veled?

Tudsz írni?

#4-es

2022. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia,mi újság veled? Tudsz írni pár sort?
2022. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Manócska1 ***** válasza:
12,15,29-es voltam
2022. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Manócska1 ***** válasza:
kérdező kérlek írj pár sort!
2022. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Mi van veled kérdező?

Hogy bírod?

Gondolok rád.

#4-es

2022. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Manócska1 ***** válasza:
Kérdező,kérlek adj hírt magadról! Aggódunk érted! 12,15,29-es
2022. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nagyon eltűntél.

Hogy vagy?

#4es

2022. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Manócska1 ***** válasza:
szia,hogy vagy? 36/os
2022. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!