Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki egyedül,...

Van itt olyan, aki egyedül, magányosan csinált végig egy súlyos betegséget?

Figyelt kérdés
Én magányos ember vagyok, nincsenek barátaim, nincsenek családtagjaim. Kb nem ismerek senkit és engem se ismernek. Ilyen szomszédi sziasztok, jó napot szinten ismerek bárkit. Valószínűleg rossz ember lehetek, amiért mindenki elkerül. Soha nem ártottam senkinek, de nagyon visszamaradott vagyok szociálisan. Sokat tanultam, de nem vált be, nem tudok olyan lenni mint mások, csak kínos leszek ha erölködök, ezt a szemembe is mondták már, hogy olyan vagyok mint aki betanulta hogyan kell viselkedni, mit kell mondani. Munkahelyem grafikus, online dolgozom itthonról. Most diagnosztizáltak nálam egy súlyos betegséget. Műteni fognak, utána kezeléseket kapok majd. Azt olvastam, hogy a kezelések alatt gyengeség, rosszullét, hányás, ájulás is lehet. Nem tudom, hogy ezt egyedül végig lehet-e csinálni? Kérdeztem az orvosomat, olyan nincsen sajnos, hogy én bentmaradok a kórházban, nincs ilyesmire kapacitás. Fogalmam sincs mi lesz. Már sokat gondoltam rá, hogy a legjobb egy ilyen embernek talán az lenne, ha nem is élném túl az egészet.
2022. aug. 29. 18:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem hiszem el, hogy menekült tőled, lehet csak sietett vagy csak szimplán rossz napja volt. Azt meg nem hiszem el, hogy taszító vagy. Értelmes vagy,az írásodból ez látszik, viszont ami még jobban látszik, hogy lebecsülöd önmagad és esélyt sem adsz sem magadnak sem másoknak az ismerkedésre, barátkozásra. Írtad, hogy ha nem lennél beteg valószínű senki nem álna veled szóba. Miért gondolod azt, hogy senki sem akar veled beszélgetni? Talán eddig nem találtad meg a megfelelő beszélgető partnert,azt azért ne felejtsd el, hogy nincs két egyforma ember.Mondjuk én nem írtam neked privátot, mert nem akartalak zavarni,de én is beszélgetek veled szivessen. Nekem volt egy nagyon jó levelező társam 3 évig, napi kapcsolatban voltunk, de mivel lett egy barátnője így szép lassan odébb álltam. A betegségedre meg ne stresszelj rá, rendbe fogsz jönni,szorítok neked,ja egyébként én vagyok az a szerencsétlen, akinek balesete volt a műtét után és ha ez nem elég van egy nyaki izom daganatom, amit műtteni sem tudnak. Szóval ki tudja nekem mennyi van vissza, de mondjuk nekem nincs időm meghalni, mert még fel kell nevelnem a fiam. Szóval, ha egy kis pozitív töltetre van szükséged, írj majd rám. Szép estét!
2022. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia,szerintem is csak kevés az önbizalmad és lebecsülöd önmagad. Nézd meg,csak itt ezen az oldalon hányan beszélgetnénk veled szívesen.. de te esélyt sem adsz. van az a mondás:segíteni csak azon lehet aki maga is akarja. nem bántásból. gondolkodj ezen kérlek. rám is írhatsz nyugodtan! szép napot.
2022. szept. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Manócska1 ***** válasza:
13,15 17-es voltam
2022. szept. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
Jó szopás. Remélem felgyógyulsz, és jobbra fordul a sorod.
2022. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Manócska1 ***** válasza:
24/-es. mért vagy ilyen? Persze hogy felgyógyul. Kérdező mi újság,hogy vagy? Adj hírt magadról!
2022. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok kórházban voltam rosszullét miatt, magam hívtam ki otthonra a mentőket. Ott biztonságban éreztem magam pár napig. Minden rendben ahhoz képest, nincs nagy baj, az állapotom miatt lettem rosszul csak.
2022. szept. 20. 14:20
 27/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia,sajnálom hogy rosszul lettél. Köszi hogy adtál hírt magadról.Már aggódtunk. Egyedül vagy? Vigyázz magadra nagyon. Itt vagyok,vagyunk írj bármikor. Adj hírt amikor csak tudsz! Kitartást!
2022. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm, adok majd hírt. Kaptam privát üzenetben kérdést: én magam intézem a dolgaimat és igen, egyedül vagyok mint eddig mindig életemben. Ebédet rendelésre hoznak az ajtóig, így azért nem kell sehova mennem. Boltba kenyérért, szalámiért eljárok, el kell. Egy ilyen után lettem rosszul otthon. Mondjuk lehet hogy jobb mint egy boltban.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek, jól esik, bár tudom, hogy nem a személyemnek szól a dolog, csak a névtelenségnek és az állapotomnak köszönhetem a kedvességet amiben amúgy nem szokott részem lenni. Sajnos. De tényleg köszönöm.

2022. szept. 20. 20:53
 29/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia,én írtam neked privátban.Egyáltalán nem azért amiket írtál. Igenis érdekel mi van veled és aggódom érted. Örülök,hogy el tudod intézni a dolgaidat bár az nem jó hogy egyedül vagy. Az jó ha kiviszik az ebédet. Igen,jót is tesz egy kis mozgás. Értem,vigyázz magadra nagyon. Akkor úgy veszem ki,nálad volt a telefonod szerencse hogy tudtál mentőt hívni. Legyen mindig nálad! Mondd miért hiszed azt hogy nem érdemelsz törődést,baráti szeretetet? Ha adnál esélyt,itt többen is szívesen beszélgetnénk veled. Ha meggondolnád magad nyugodtan írj rám. A legjobbakat!
2022. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Manócska1 ***** válasza:
Szia kérdező,hogy vagy ma?
2022. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!