Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan öljem ki magamból a...

Hogyan öljem ki magamból a társra vágyás igényét?

Figyelt kérdés

Sok év felesleges próbálkozásai, küzdelmei, megaláztatásai után, csak kisebb eredményeket értem el. Egy olyan valódi párkapcsolatot, amire vágyom, nem.

Szeretnék már nem foglalkozni vele, de egyszerűen nem megy. Örömmel vennék olyan tanácsokat, mivel tereljem el erről a figyelmem. Lehetőleg ami szórakoztató is.



2023. febr. 7. 18:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Leírnál 1-2 konkrét példát, akár hosszan?
2023. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Privátban szívesen. Írj rám nyugodtan.
2023. febr. 7. 18:27
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Vásároljon mosómedvét.
2023. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem tul gyorsan próbálkozol be. Lehet hosszabb ideig kellene ismerkedni, barátkozni, mielőtt komolyabban bepróbálkoznál.


Én úgy léptem túl azon, hogy társ kell, hogy rájöttem, hogy nem kell. Nem az határoz meg, hogy van e társam. Ha vannak barátaim, az elég. A társ meg jön ha jönnie kell.

2023. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak kisebb eredményeket értem el"

Én meg semmit. Ez vigasztaljon.

2023. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha a bepróbálkozás netán azt jelenti, hogy a megismerkedés estéjén gerincre akarod vágni, akkor ne csodálkozz. Magára valamit is adó lány azt nem igazán csípi.
2023. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát pont hogy nem azt jelenti. Hanem komoly kapcsolat kialakítását.
2023. febr. 7. 22:28
 18/18 anonim ***** válasza:

8, nem tasztottuk ki. Ő zárkózott el tőlünk azzal, hogy nem volt hajlandó időt tölteni velünk.

És igen, sokat beszéltünk erről. Szavakban mindig mondta, hogy mennyire fontosak vagyunk neki, de a gyakorlatban semmi sem változott. Egyszerűen nem foglalkozott velünk akkor sem, ha ott ültünk vele egy asztalnál és épp beszéltünk hozzá. Sokszor konkrétan ránk se nézett közben, hanem egy csajt. És ha kérdeztünk valamit, gyakran azt is el kellett ismételni, mert egyszerűen nem figyelt.

Nem mi taszítottuk ki.

2023. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!