Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem voltam sehol 3 éve... Ti?...

Nem voltam sehol 3 éve... Ti? nem esik rosszul nektek látni hogy XY adria, másik Spanyolország, a harmadikként Amalfi egy hét? Van aki nyaranta 3x is megy..

Figyelt kérdés

Nem esik rosszul nektek látva hogy körülöttetek utaznak itt a nyár: Adria vitorlázás, Mallorca, tengerpart, Olaszország Bari egy hét stb.?!


Én itthon vagyok, egy két napos utat szeretnék hónapok óta, kb 300euro egy ejszaka szállással, repülővel Milánó, de csak álom marad mert 16e forint van a bankszámlámon augusztus 10-ig. Ezt is csak az eladott vinted bevetelemből, mert a fizumból már 0ft van (232e ft nettó mindennel együtt)


(Nem cigizem, nem sportolok, nem iszom, nincs kocsim, csak vinted ruhát veszek havi egyszer)


2023. júl. 19. 04:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
71%

Igen, más is van így.

De van problémafókuszú ember, aki végigveszi az eszközeit, mit, hogyan tudna változtatni, illetve van a panaszkodó, akinek akármit írunk, minden megoldásra van egy problémája.

2023. júl. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
28%
Mi az, hogy nem esik rosszul LÁTNI? Akkor LÁTNÁM ezeket az embereket, ha én is Amalfin, Mallorcán vagy Barin lennék. Így senkit sem LÁTOK, aki nyaral, max azt látom, hogy én nem nyaralok.
2023. júl. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
92%
Nem esik rosszul, mert pont nem érdekel
2023. júl. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
24%

"kb 300euro egy ejszaka szállással, repülővel Milánó,"


Hát talán nem 5 csillagos all inclusive luxus hotelt kéne nézned.


Te csak irigykedsz, de mit teszel pluszban azért, hogy lejuss pl. a horvát tengerpartra? Ha már tavaly is ilyen irigy voltál, volt egy éved, hogy összespórold az összeget.


Mégis mire költöd a bevételedet?

Egyedül élsz, vagy ketten, albérletben vagy saját lakásban?


Nagyon, de nagyon rossz a pénzkezelésed, ha a teljes fizetésedet elköltöd.


Minek minden hónapban ruhát venni?


Kérdésre a válasz: nekem nem esik rosszul.

2023. júl. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem esik rosszul. Oda megyek, ahova én szeretnék. És külföld nincs benne jelenleg.
2023. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem gond.


Egyébként honnan látnám más nyaralását?

2023. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
10%

De, persze. Én lassan 15 éve nem nyaraltam.


De hát ez van, nem fér bele a költségvetésbe. Csak azt nem értem, hogy másoknak meg hogyan.

2023. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
28%

#7

Nincs hitel, nincs gyerek, nincs cigi, nincs káros szenvedély, nincs autó, van rendes pénzkezelési stratégia, nem szórja el minden feleslegesre a pénzt, két ember együtt könnyebben tud spórolni, ha valamit akar azért tesz és áldoz is...stb..


Azt neked kell tudni, hogy mire megy el a fizetésed, hogy miért nem voltál már nyaralni 15 éve.

2023. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
87%
Ha az esik rosszul, hogy másoknak több pénze van mint neked akkor a baj a te fejedben van.
2023. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
100%

Aki nyaralgatni jár, az tuti nem havi 200-230 ezerből él, főleg nem egyedül. Tudom, mert nekem is annyi a fizum és elfogy, pedig nem cigizek, nem piálok. Ja, és nem költöm hülyeségre sem.

Próbálok nem foglalkozni vele, hogy mások nyaralni járnak.

2023. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!