Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem voltam sehol 3 éve... Ti?...

Nem voltam sehol 3 éve... Ti? nem esik rosszul nektek látni hogy XY adria, másik Spanyolország, a harmadikként Amalfi egy hét? Van aki nyaranta 3x is megy..

Figyelt kérdés

Nem esik rosszul nektek látva hogy körülöttetek utaznak itt a nyár: Adria vitorlázás, Mallorca, tengerpart, Olaszország Bari egy hét stb.?!


Én itthon vagyok, egy két napos utat szeretnék hónapok óta, kb 300euro egy ejszaka szállással, repülővel Milánó, de csak álom marad mert 16e forint van a bankszámlámon augusztus 10-ig. Ezt is csak az eladott vinted bevetelemből, mert a fizumból már 0ft van (232e ft nettó mindennel együtt)


(Nem cigizem, nem sportolok, nem iszom, nincs kocsim, csak vinted ruhát veszek havi egyszer)


2023. júl. 19. 04:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
77%

Félrerakom a pénzt, spórolok.

Néha fáj, de tudom hogy az ilyen "nyaralási élmény helyett minden pillanatot megosztó", "itt és ott is voltunk ám" nagyzoló szakkommentátort játszó emberek se boldogok és elég hamar leállítom a követésüket. Az egész csak arról szól hogy ők elmondhassák: itt-ott-amott voltak, közben meg nem élveztek semmit, mert mindig a fényképezés, kütyüzés, szelfizés.

2023. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
15%
Nem vágyom ezekre kicsit se, így nem zavar. Az sokkal jobb érzés hogy egy jó és drága kocsiba ülök be minden nap, és látom az arcukon az irigységet.
2023. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
100%
Pro tipp: Szüntesd meg a Fácse/Insta/TikTok accodat.
2023. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
81%

Én együttérzek veled, biztosan sokaknak nincs lehetősége belföldön se nyaralni egy hetet és ez szerintem szomorú. 230 ezerből egyedül élni is bravúr, bár, ha nincs lakáshitel, albérleti díj, úgy azért kihozható.

Legyen célod, képezd magad, menj másik munkahelyre több munkáért, több pénzért, mert x évig hajtani, nyomorogni egy jobb jövőért motiválóbb, mint kevesebb munka, de cél nélküliség.

2023. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az esik rosszul, hogy vannak akik szeretnének elmenni nyaralni, de nem tudnak, mert nincs rá pénzük. Olyan szomorú ez...
2023. júl. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ahányszor találkozol valamilyen nyaralás-típusú bejegyzéssel, akkor érdemes az "ilyen típusú bejegyzéseket nem szeretnék látni" opciót választani, előbb-utóbb megtanulja a rendszer, hogy ne ajánlgasson.
2023. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az, hogy nyaralgatni járnak nem érdekel. Hidegen hagy.


Pár év után inkább az volt rossz érzés, hogy nekem nincs kivel mennem. És egyedül pedig nem szeretnék.

2023. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha csini lány vagy dobj egy uzit es kitalalunk valamit.:D
2023. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

4-esnek írom, látom ő sem utazik, de ő még csak nem is tájékozott


Egy kabinágy 90euro/éjszaka +5 euró adó/éj

Hostel emeletes ágy 80+ euró


(Szálloda 200-300+ euró/éjszaka)


Repjegy odavissza bőrönd nélkül 100-110 euró

Busz a reptérről a városba 20 euro


230 euro eddig a legolcsóbb és valamit ennem is kell a két nap alatt ha nem a parizeres zsemlét csomagolom.. illetve ha már ott van az ember elfogyaszt egy kávét/fagylaltot..


Láthatod a 300 euró/2 nap egyáltalán nem az 5* szálloda kuxus kategória

2023. júl. 19. 10:25
 20/77 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez bánt, akkor tanácsolnám, hogy gyere le az adott közösségi média felületről, mert nem tesz jót a lelkednek.


Más: próbálj meg esetleg magadnak keresni egy jobb állást, ami többet fizet 232e nettónál.

2023. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!