Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem voltam sehol 3 éve... Ti?...

Nem voltam sehol 3 éve... Ti? nem esik rosszul nektek látni hogy XY adria, másik Spanyolország, a harmadikként Amalfi egy hét? Van aki nyaranta 3x is megy..

Figyelt kérdés

Nem esik rosszul nektek látva hogy körülöttetek utaznak itt a nyár: Adria vitorlázás, Mallorca, tengerpart, Olaszország Bari egy hét stb.?!


Én itthon vagyok, egy két napos utat szeretnék hónapok óta, kb 300euro egy ejszaka szállással, repülővel Milánó, de csak álom marad mert 16e forint van a bankszámlámon augusztus 10-ig. Ezt is csak az eladott vinted bevetelemből, mert a fizumból már 0ft van (232e ft nettó mindennel együtt)


(Nem cigizem, nem sportolok, nem iszom, nincs kocsim, csak vinted ruhát veszek havi egyszer)


2023. júl. 19. 04:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

Pont az vagyok, akinek nincs se FB, se Instagram se tiktok se semmi ilyen profilja.


Szomszédom mesélte hova készül a napokban, munkatársaim mentek, ők csak mondták hogy nem lesznek x idejig mert ide és ide utaznak, és a baráti társaságomból kapok képeket chaten.



Igen, irigy vagyok, ez nem titok és nem bűn

2023. júl. 19. 14:01
 32/77 anonim ***** válasza:
14%

#30


A 21-eset is te írtad. Nem kell ahhoz ismernem téged, hogy ezek alapján leszűrjek rólad dolgokat.


Minden vagy, csak nem boldog, együttérző, vidám ember.


Pl. ha engem valami nem érdekel, akkor figyelmen kívül hagyom, nem beszélek róla, főleg nem ingerülten. Te pedig ingerült vagy a témaval kapcsolatban és beszélsz is róla.

2023. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem elég fekete-fehér látásmód, hogy valaki - szerinted - csak egyféleképpen viszonyulhat valamilyen témához, pl. irigykedve (gondolom azt feltételezed, szerinted azért vagyok ingerült mert irigykedem).
2023. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező, az irigykedés, vágyakozás, sóvárgás nem igazán vezet sehova, csak az önsajnálatot mélyítheti.

Illetve akkor vezet valamire, ha nekiállsz terveket készíteni: "ok, most nem jó hogy nem juthatok el valahova ahova szeretnék, de nézzük meg mit tudok tenni ezért hosszútávon".

Ha mindig azt nézed mások mit csinálnak és irigykedsz, hosszútávon nem vagy kitartó, akkor az nem fog eredményt hozni.


Egyébként belföldön is vannak nagyon szép, kevésbé ismert helyek.

2023. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
17%
Mi Gran Canariára megyünk idén 2 hétre, igaz ez benne is lesz vagy 3 millióban.
2023. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyetértek a 34-es válasszal!
2023. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
78%
Találhatsz párkapcsolatot és kettőtök jövedelméből sokkal nagyobb eséllyel juthattok el ahova szeretnétek, csak ne add fel, ne keseredj meg.
2023. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
100%
Itt alapvetően nem arról kellene szólnia a válaszoknak, hogy pénzügyi tudatosság, meg mentális erő, hanem hogy miért nem magától értetődő, hogy bárki tudjon évente legalább egy hetet nyaralni.
2023. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
69%
Arról kellene szólnia? Én inkább úgy gondolom a cél megvalósításáról és az oda vezető útról kellene hogy szóljanak a válaszok.
2023. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
28%

#33


Ha nem vagy irigy, akkor miért így nyilvanulsz meg, hogy

"Nem tudom mennyire vígasztal a tudat, hogy akik ilyen módon mások arcába tolják a magánéletük minden pillanatát (nyaralást is annak tartom), ők sem élvezik, mert ha élveznék és boldogok lennének, akkor azzal foglalkoznának ami ott van. Egyfajta bizonyítási kényszert is érzek emögött, eléggé eröltetett, izzadtságszagúak az ilyen önpromózó bejegyzések."


Mert aki képet tölt fel az nem boldog szerinted? Az ismerősi köröd nem mérvadó.

Olyan lebecsmérlőn, flegmán, irigykedve írsz, hogy még fel se merül benned, hogy nincs igazad.


Persze a végén javítod, hogy nem mindenkire igaz, viszont megint csak az ismerősi körödet hozod fel példának, akikre többségében igaz, mert igazolni akarod az egód által vélt dolgokat.


Annyira besavanyodott vagy, hogy már észre se veszed.

2023. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!