Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem voltam sehol 3 éve... Ti?...

Nem voltam sehol 3 éve... Ti? nem esik rosszul nektek látni hogy XY adria, másik Spanyolország, a harmadikként Amalfi egy hét? Van aki nyaranta 3x is megy..

Figyelt kérdés

Nem esik rosszul nektek látva hogy körülöttetek utaznak itt a nyár: Adria vitorlázás, Mallorca, tengerpart, Olaszország Bari egy hét stb.?!


Én itthon vagyok, egy két napos utat szeretnék hónapok óta, kb 300euro egy ejszaka szállással, repülővel Milánó, de csak álom marad mert 16e forint van a bankszámlámon augusztus 10-ig. Ezt is csak az eladott vinted bevetelemből, mert a fizumból már 0ft van (232e ft nettó mindennel együtt)


(Nem cigizem, nem sportolok, nem iszom, nincs kocsim, csak vinted ruhát veszek havi egyszer)


2023. júl. 19. 04:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de a kérdés nem arra vonatkozott, hogy hogyan gyűjtsön pénzt nyaralásra, hanem arra, hogy másokat nem zavar-e, hogy mások többet utaznak, mint ő. Erre írtam, hogy engem nem zavar, mert nem vagyok irigy természetű.
2023. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%

#71

Kár, hogy nem tudsz a sorok között olvasni. A kérdező nemcsak irigység miatt tette fel a kérdést, hanem nyilván azért is, hogy segítséget kérjen, hogy mit csináljon, hogy ő is el tudjon menni nyaralni. Mert ugye a zárójeles részben ott van, hogy nem cigizik...stb.. tehát az ilyenekre nem megy el a pénze mégse tud összetenni egy nyaralásra valót.

Ha nem is írta le szó szerint ezt így, de nyilván jól esne neki, ha segítenének, hogy mit csináljon, hogy ő is el tudjon menni.

2023. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a miniszterelnöknek kellene elküldeni ezt a kérdést, bár őt nem fogja érdekelni. Pedig a mindenkori kormány hibája, ha az emberek nagy részének nem telik nyaralásra.
2023. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

#73


Igen, ez 100%-ban igaz sajnos. :(

2023. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 A kérdező kommentje:

Igazatok van..



Nyaralásnak nem mondanám, azon hacsak nem megyek külföldre dolgozni, az életemben nem leszek.

2023. júl. 21. 19:31
 76/77 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez személyiség, és beállítottság kérdése is, de én meg 40 vagyok, és Ausztrián kívül (2 km-re lakok a határtól) még nem voltam külföldön. De mondjuk nekem nem is hiányzik. Egyszer mentem volna Svédországba, de akkor volt az izlandi vullkánkitörés, így nem tudtam elmenni, utána meg ejtettem is a tervet.

De igazából hidegen hagy, hogy ki merre volt. És első kézből tudom, hogy attól, mert valaki évente megjárja a tengerpartot, még egyáltalán nem biztos, hogy boldog, sőt, még az sem, hogy neki az akkora nagy élmény volt. Sőt, biztos vagyok benne, hogy nekem sok országon belüli élményem jobb volt, mint egyeseknek a török tengerpart. Országon belül meg most havi 19 ezerért (országbérlet) szinte akármerre utazhatsz, és akármennyit. Tisza-Tó és környéke: Tiszafüred, Hortobágy, Poroszló, nekem nagy élmény voltak. És ha úgy van, még költekezni sem kell. Persze, a szállást arany áron adják (vagy csak félig annyiért, de az olyan is), de nem feltétlenül kell több napra menni. De mondhatnék még sok másik úticélt is az országban, amik emlékezetesek.

Egyébként én meg 224-et keresek nettóban. Javaslom, egy-két hónapig jegyezd a költségeidet, a legkisebbet is, mert sokszor apróságokból mennek el súlyos tízezrek. És nézd meg, hogy min tudnál spórolni! Ha havonta 10 ezret félre tudsz tenni, az egy év alatt már 120 ezer.

nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
76-os: Igazad van, te se vagy irigy természetű. Én szeretek utazni külföldre is, de az elmúlt pár évtizedben nemigen telt rá. Mégse irigykedem, amikor a rokonaim a tenerifei meg egyéb utazásaikról mesélnek. Ők se azért teszik, hogy dicsekedjenek, egyszerűen jó elmondani az élményeiket. Fiatalabb koromban több helyre eljutottam én is. Szeretnék még az életben utazni, de nem dől össze a világ, ha már nem jön össze. Én is nagyon örülök az országbérletnek, én is utazgattam vele ide-oda.
nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!