Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan menekülhetnék el...

Hogyan menekülhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sajnos néhány hete/hónapja nagyon rossz fordulatot vett az életem, amit most nem is igazán szeretnék részeltezni.Lényeg, hogy minden rosszra fordult, mindent és mindenkit elvesztettem pár hét leforgása alatt.Mindent azért mégsem, mert a munkám még megvan.19 éves vagyok, így vagyonnal természetesen nem rendelkezem igaz van egy kis megtakarításom, viszont tudom, hogy ez kevés, ezért továbbra is szeretnék dolgozni, viszont el akarok tűnni a családom életéből VÉGLEG!!!!!Hogyan oldhatnám ezt meg?Hiszen, ha le is lépek valószínűleg kerestetni fognak és a munkahelyemen meg is találnának.Esetleg egy új munkahely?De mivan akkor, ha például a munkáltató vagy valamelyik munkatársam felismer és értesíti a hatóságokat?Hogyan tudnék teljesen nyomtalanul felszívódni?
2023. júl. 28. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
18 felet vagy nem fogják kiadni a cimed...
2023. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
így van, 18 felett oda mész ahova akarsz, a rendőrség azt fogja mondani a családodnak, hogy nem akarod h elérjenek. ennyi
2023. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
mi a probléma, kedves kérdező?
2023. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok azzal, hogy 18 felett oda megyek ahová akarok, de a rendőrök elmondják a családomnak, hogy életben vagyok és ezt nem akarom.Teljesen új életet akarok!
2023. júl. 28. 20:38
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
És annak mi a jelentősége hogy tudják életben vagy és nem meghaltál? Mit csinálnak ezzel az információval?
2023. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elkezdenek reménykedni.
2023. júl. 28. 20:44
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
És? Attól még új életet kezdhetsz amiről ők semmit nem tudnak. Rólam sem tudom évek óta semmit sem anyám azon kívül, hogy nem haltam meg. Elhunyt adatait egyébként is bármikor le lehet kérdezni ügyfélkapun keresztül, másrészt tudtommal hivatalból értesítik ha elhalálozol.
2023. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy (papíron legalábbis), oda költözöl, ahova csak akarsz.
2023. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb neked a szüleid gondnoksága alatt.
2023. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es miből gondolod?Fogalmad sincs, hogy milyenek a szüleim, de nem csak miattuk akarok elmenni ők a legkisebb problémák...
2023. júl. 29. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!