Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan menekülhetnék el...

Hogyan menekülhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sajnos néhány hete/hónapja nagyon rossz fordulatot vett az életem, amit most nem is igazán szeretnék részeltezni.Lényeg, hogy minden rosszra fordult, mindent és mindenkit elvesztettem pár hét leforgása alatt.Mindent azért mégsem, mert a munkám még megvan.19 éves vagyok, így vagyonnal természetesen nem rendelkezem igaz van egy kis megtakarításom, viszont tudom, hogy ez kevés, ezért továbbra is szeretnék dolgozni, viszont el akarok tűnni a családom életéből VÉGLEG!!!!!Hogyan oldhatnám ezt meg?Hiszen, ha le is lépek valószínűleg kerestetni fognak és a munkahelyemen meg is találnának.Esetleg egy új munkahely?De mivan akkor, ha például a munkáltató vagy valamelyik munkatársam felismer és értesíti a hatóságokat?Hogyan tudnék teljesen nyomtalanul felszívódni?
2023. júl. 28. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert ebből a néhány mondatodból is látszik, hogy nem vagy teljesen százas.
2023. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem vagyok az ezt aláírom.A kényszerbetegség legsúlyosabb tüneteivel küzdök évek óta.Olyan gondolatok vannak a fejemben, amik egy egészséges embernek soha nem jutnának eszébe.Emelett életemben nem voltak még barátaim sem barátnőm.Depressziós vagyok és öngyilkos hajlamaim vannak, de sajnos túl gyáva vagyok ahhoz, hogy megtegyem.Minden nap azzal kelek, hogy az isten adjon erőt, hogy végre meg merjen tenni.A szüleim elváltak anyámat már rég nem láttam és apámnak is csak teher vagyok, ezt minden nap megkapom tőle.Az életem nagyrészét a négy fal között töltöm, már amikor nem a gyárba szopok 8-10 órát.Hiába érettségiztem mindenből négyesre és ötösre a szüleim lebeszéltek az egyetemről.Soha egy biztató szavuk nem volt... Úgy érzem, hogy menekülnöm kell ebből a nyomorúságos életből!!
2023. júl. 29. 11:09
 13/17 LuckyLevi ***** válasza:
Menj kulfoldre! Hatha az uj impulzusok kirangatnak a negativ spiralbol is. Persze pszichologus sem art, de nyilvan nincs ra penzed.
2023. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Neked pedig A magyar helyesírás szabályai könyv lapozgatása, értelmezése nem ártana.
2023. júl. 31. 13:30
 15/17 LuckyLevi ***** válasza:
Igen, ahogy visszaolvasom ez a mondat elég sértő lehet:"Persze pszichologus sem art, de nyilvan nincs ra penzed.". Hidd el nem bántásból írtam! Sajnálom, hogy most ilyen negatívan látod a helyzetet és a pszichés problémáidat. Remélem jobban leszel...
2023. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha tényleg nem bántásból írtad, akkor én is elnézést kérek és köszi a biztatást.Kétségbe vagyok esve, de úgy rendesen és ilyen rosszat még soha sem éreztem.Voltam már szomorú, dühös, csalódott, de ennyire kilátástalannak még sosem éreztem a helyzetem...
2023. júl. 31. 16:13
 17/17 LuckyLevi ***** válasza:
Sajnos tobbet nem tudok, csak biztatni teged, hogy tegyel valamit, mert ez igy nem jo, ahogy van. Talan egy beszelgetes is jot tenne edesapaddal. Bar nyilvan ez nagyon nehez. Baratok, baratno kereses, kis szocializalodas segit. Biztos vagyok benne, hogy ertekes ember vagy, csak nem jo csaladba szulettel. De ez nem a Te sarad, ezt el kell engedni es azon gondolkozni, hogy mit szeretnel, mitol erezned jobban magad. 19 evesen meg csak most kezdted el a nagybetus eletet, szoval ne add fel!
2023. aug. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!