Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel és hogyan telik a...

Mivel és hogyan telik a szilveszter estétek ?

Figyelt kérdés

dec. 31. 21:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
recskázok, depizek és gamelek
dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Xbox reggelig
dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Itthon ülünk párommal. Sori /játék megy felváltva. Uncsi, de nem is jelent már olyan nagy változást az új év, mint régen most csak annyi, hogy az első pár héten elbaltázom az évszámot. 🤷‍♀️

És neked hogy telik?

Hogy hogy egyedül vagy?

Ma is melóztál és inkább pihenésre vágysz csak?

dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok a cicámmal és filmet nézünk meg zenét hallgatunk:)
dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Köszi. Mind hasznos. Írjatok még. Kedves Hármas , köszönöm kérdéseid. Két éve vagyok egyedül , amióta az exemmel vége, szomorú vagyok egy kicsit még. Ma már nem dolgoztam , de fáradtnak érzem magam , kicsit betegnek is. Én is játszok , gyertyát gyújtottam, pihenek. Eszegetek.

Álmosak vagytok ?

De Jol hangzik , Négyes. A cicus fél a durrogtatástól ? Milyen színű cicád van ?

dec. 31. 21:48
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok, igen, sajnos eléggé fél, le sem lehet vakarni, bárhová megyek, jön velem, vagy pedig mindenképpen hozzám akar érni és úgy pihenni:') sima házi cirmos cica:D


Jobbulást neked!:)

dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyunk a párommal.Főztem lencselevest, meg sültet körettel.Megvacsoráztunk,társasozunk, filmezünk.
dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
Istentiszteletet hallgatunk.
dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy. Jó étvágyat. 7,8 ezek is nagyon jó programok.
dec. 31. 22:00
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Filmet nézek, de elég szar, ezért vagyok közben gyakorin. Aztán sori lesz. Az is lehet rárántok még alvás előtt, de nem biztos.


Arra gondoltam még, hogy éjfélkor kaparok egy sorsjegyet online-n. De minek, úgysem nyerek. Azért lehet...

dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!