Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel és hogyan telik a...

Mivel és hogyan telik a szilveszter estétek ?

Figyelt kérdés

dec. 31. 21:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Filmet néztem az előbb
dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Eszem a maradék krumpli levest.
dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
netezek, zenét hallgatok, bontom a következő sört.
jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Csaladi 8 fogasos vacsora a kutyaknak is ,tobb fogas,kartyazas. Leszakadt ruha varras :D Semmi feszules.

Bulizni majd megyunk ingyen jovoheten. :D

jan. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Boldog újévet kívánok mindenkinek , kellemes ébredést, szép napot.
jan. 1. 06:57
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Neked is Boldog Újévet kivánok :) 12 -es voltam
jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Álmosak voltunk, de kibírtuk éjfélig, sőt kicsit fent maradtunk még 1-2 között. Másnap mondjuk hullák voltunk, de legalább láttunk tűzijátékot. Mentünk még éjfél előtt kispezsgőre vadászni, hogy tudjunk koccintani. Igazából ennyi.

Neked végül hogy telt? Kibírtad éjfélig? Néztél tűzijátékot?

Milyen eddig az éved? :)

jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Szia ! De kedves vagy. Köszönöm a kérdésedet. Nagy nehezen kibírtam , de nagyon álmos voltam. Aludtam már fél egykor. Az idei évben sok pozitívum történt velem. Megismertem valakit , akit úgy érzem, tudnék nagyon szeretni. Csak sajnos a félelmeim erősebbek. Nem tudom, mit tegyek, próbáljam- e legyőzni a rettegést, vagy merjek belevágni. Ami rossz ,hogy hetek óta állandóan fáradt vagyok. Nem fáj semmi, de alig bírok felkelni és végigdolgozni a napot. Nem tudom, mitől lehet ez.

És Veled mi van, hogy telik az éved ? Várod már a tavaszt ? :)

jan. 23. 16:26
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, bár nem a megszólított válaszadó vagyok, én csak azt szeretném javasolni, hogy a fáradtságod okát érdemes lenne kivizsgáltatni, pl. beutalót kérni alvásközpontba.
jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Mitol rettegsz?
jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!