Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel és hogyan telik a...

Mivel és hogyan telik a szilveszter estétek ?

Figyelt kérdés

dec. 31. 21:12
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

29, igen, igazad lehet , egyre többet gondolok én is erre már. Nem természetes ez és már annyira kivagyok.


A csalódástól rettegek, hogy szerelmes leszek és egymagam maradok a végén. Mint pár éve , amit alig tudtam kiheverni. Talán jobb lenne,ha nem mennék így bele semmibe.

jan. 24. 05:39
 32/39 anonim ***** válasza:
A félelem nem mindig jó tanácsadó. Ha az ember nem kezd bele valamibe, sose tudhatja meg "mi lett volna ha"...
jan. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
75%

Enis igy vagyok vele vagy legalabbis voltam

23 eves koromm ota nem ismerkedek

Aki tetszik azt messzirol elkerulom, nem foglalkozok vele

Ha szerelmes leszek bele azt mondogatom magamnak hogy ennek az egesznek semmi ertelme

Addig mondogatom amig el nem hiszem

jan. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Igazad van !!
jan. 24. 17:44
 35/39 anonim ***** válasza:

#3/27 vagyok

Örülök, hogy jól kezdődött az éved. A fáradtság oka lehet esetleg a túl gondolás, stressz. Ha hajtós volt az év végéd, akkor a szervezeted most kompenzálná valószínűleg a kiesett pihenést.

Vitaminokat mindenképp szedj! Tudod C,D együtt szedve stb. Persze orvos véleményt is kérj ki az a tuti.

Ne félj az újtól! Próbáld meg az ismerkedést/randizást! Ahogy írták előttem, nehogy vissza gondolva az legyen mi lett volna, ha.

jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
az a baj a sok vitamint már mindenbe beleteszik tejbe vajba lassan már a kenyérbe is
jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Rossz olvasni, hogy félelemből győzitek meg önmagatokat arról: ha valaki tetszik, akkor "ennek semmi értelme" és hasonlók. Ez hova vezet? Eleve azt feltételezitek - gondolom - hogy minden kapcsolat csak rossz lehet, "csak rossz vége lehet" stb...
jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Igen.
jan. 27. 15:39
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy ez nem így van és nem kellene elhitetni magaddal, hogy mindig rá fogsz fázni adott kapcsolatban.
jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!