Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel és hogyan telik a...

Mivel és hogyan telik a szilveszter estétek ?

Figyelt kérdés

dec. 31. 21:12
1 2 3 4
 11/39 Scream85 ***** válasza:
100%

Filmezés, társasozás, egy kis tűzijátékozás az asszonnyal és kislányunkkal.

Éjfélre pedig megyünk egy utcával arrébb a család többi tagjához koccintani és megnézni a nagyobb tűzijátékot.

dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok párommal, és a kiskutyáimmal,palacsintát készítettünk nemrég :)most pedig filmezünk,éjfélkor gyerek pezsgővel koccintunk és kész :) Te fent maradsz éjfélig? Megnézed a tűzijátékot?
dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%
Filmet nézünk, korábban csináltunk kaját, vigyázunk a cicáinkra, mert nagyon félnek. Párommal vagyok és a tesómmal. Éjfélkor koccintunk, aztán ha a környék engedi nyugovóra térünk.
dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
Én barátokkal.
dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Gamelek és vigyázok a kutyára, mert halálosan retteg a durrogástól, így muszáj behozni a szobámba, de mivel fél percenként nyalja a mancsát az idegességtől, és rá se szólhatok szerecsétlenre mert akkor csak még idegesebb lesz, már nem bírtam tovább hallgatni, és kiültem az étkezőbe meginni egy forrócsokit nyugtató jelleggel. Bár lehet hamarosan alkoholt fogok inni inkább...
dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyunk négyesben. Behoztuk a házba az egyébként kinti kutyánkat, mert nagyon fél. Odaült a kanapé elé amikor a gyerekeknek meséltem. Lassan a kisebb gyermek elalszik, a nagyobb a tűzijátékot várja, ő fent marad velünk. Nekünk ez így jó szilveszter.
dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Filmezek minden mennyiségben.
dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
90%
Kiv3rem, aztán lefekszem a g3cibe
dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
62%
kokain
dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Alvás-felébredés, alvás-felébredés, így telik.
dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!