Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majdnem 30 éves férfi vagyok...

Majdnem 30 éves férfi vagyok és nincs barátnőm szerintetek bajban vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék már egy barátnőt akivel megállapodjak, de nincs rá lehetőségem. egy kis faluban lakom, a haveriköröm már mind lekötöttek. semmi lehetőségem ismerkedi! picit gátlágos vagyok idegen emberekkel, csajozásban is kész katasztrófa vagyok. szerintetek bajban vagyok? nen akarik így megöregedni. de úgy látom nincs más választás elkell fogadni a sorsom
2013. aug. 17. 01:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
hát igen, faluban eldepressziósodik az ember, olyan mint egy börtön. pláne ha senkid nincs. na, akkor ám nehéz elviselni. szerintem ha városban laktam volna világéletemben, rég gyerekeim lennének, feleségem. qva sz*r hogy hogy az ember élete attól is függ hogy hovaszületik.
2013. aug. 17. 03:01
 12/51 Salx Narval ***** válasza:
Hát a fene se tudja, nekem 30 éves koromig eszembe se jutott, hogy megnősüljek, ezt követően még 3 évig kérettem magam.:D Az igaz, hogy barátnőim azért voltak. Ok, hogy otthon nincs lehetőséged ismerkedni, de elmehetsz nyaralni, csoportos kirándulásokra, utazásokra, hétvégi közös programokra, vagy bárhová, amit amúgy is kedvedre való. Az a lényeg, hogy menj emberek közé és ismerkedj, hátha megjön a nagy Ő. Szerintem nem vagy még elkésve. Én pl egy hegyi túrán ismertem meg a párom, tök idegen volt mindenki, estére már jó cimborák voltunk mindenkivel.
2013. aug. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 17. 06:11
 14/51 anonim ***** válasza:

Nem kellene feltétlenül Pestre menned, egy kisebb városba is mehetnél.

Másrészt én erre azt mondtam egy ismerősömnek, hogy " te csak kihagyod az első házasságot, megspórolva a pénzt és fájdalmat":))) Szóval érted...van aki hozzádképest bőven tíz év múlva kezd új házasságot pl.:)

Szóval sok szerencsét kívánok!

2013. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
van igazság abban amit mondassz. de nem mindenkinek van sajnos szerencséje. nagyon nehéz manapság párt találni és még nehezebb megtartani egy nőt. és az elvárásuk kicsit nagy,(nem kicsit) nem nagyon hiszek én ebben. de ha ti mondjátok! remélem lesznek utódaim, és feleségem akivel megöregszek majd. (minden vágyam)
2013. aug. 17. 06:28
 16/51 A kérdező kommentje:
az még cikibb hogy még szexuális életem sincsen. 1 éve voltam utoljára nővel. és látni a 15- 16 éves párokat qva megalázó az hogy nekik is több szexuális élményük van mint nekem pedig ők kiskorúak. nem irigykedek, de belül bánt és nagyon lehúzza az önbizalmam. :/ na meg látni hogy a fiataloknak zajlik az életük. nekem meg semmi jár ilyesmiből évek óta. de már átmentem önsajnálatba... befejezem inkább
2013. aug. 17. 06:37
 17/51 anonim ***** válasza:
ne így nézz a nőkre, mint egy külön fajra, hogy mindegyiknek magas az elvárása...amelyiknek elvárása van azzal nem is akarnád összekötni az életed...ne haragudj hogy ezt mondom és a legjobb szándékkal mondom ezt, hogy szerintem egy kicsit elmerültél az önsajnálatban és a keserűségben, sokan mindent odaadnának, ha azt mondhatnák hogy 1 éve volt utoljára szexuális kapcsolatuk...tehát szerintem te tragikusabban látod a helyzeted mint ami valójában van,,kicsit rázd fel magad, ébredj fel, mert a kesergés tényleg nem segít, csak ront a helyzeten!
2013. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
köszi az egyenes választ
2013. aug. 17. 06:46
 19/51 anonim ***** válasza:
Ez nem város-falu, vagy bulizás kérdése, sajnos neked kellene kicsit változni, bátrabbnak és nyitottabbnak lenni! Nem akarlak elkeseriteni, de a problémád gyakori és általános, a saját baráti körömből is van 4 olyan ismim, akik már a 40 felé közelednek és egyszerűen nem találnak senkit, szinte egész életükben magányosan élnek! Hiába próbálunk segiteni, valahogy elakad nekik a csajokkal való ismerkedés. Minthe félnének megszólalni, beszélgetni meg ilyenek. Mégegyszer csak azt tudom tanácsolni, hogy légy nyitott, barátságos és beszélgess bátran! Sok sikert!
2013. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 degesz válasza:

Próbálkozz az internetes társkeresőkön. Rengeteg van, a párom.hu elég jó. Írd le őszintén, hogy milyen lányt keresel, és nézelődj te is. Hidd el, nagyon sok nő keres társat, főleg ilyen idősek, hisz őket az idő még jobban sürgeti a gyerekvállalás miatt. Lehet, hogy a szomszéd faluban egy lány éppen azon kesereg, hogy nincs párja.

Soha ne add fel, téged is megtalál a boldogság, csak keresni kell.

2013. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!