Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majdnem 30 éves férfi vagyok...

Majdnem 30 éves férfi vagyok és nincs barátnőm szerintetek bajban vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék már egy barátnőt akivel megállapodjak, de nincs rá lehetőségem. egy kis faluban lakom, a haveriköröm már mind lekötöttek. semmi lehetőségem ismerkedi! picit gátlágos vagyok idegen emberekkel, csajozásban is kész katasztrófa vagyok. szerintetek bajban vagyok? nen akarik így megöregedni. de úgy látom nincs más választás elkell fogadni a sorsom
2013. aug. 17. 01:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hogy hogy festek? Kérlek szépen expresszionista stílusban. És hogy jött ez? A kérdezőnek tanácsoltam, hogy ott próbálja meg. Mint mondtam: menyasszony vagyok így nem ismerkedek veled:D
2013. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, telefonon nem tudok badoozni. Gondolom lány vagy azért volt könnyű a dolgod.
2013. szept. 2. 21:31
 43/51 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy milyenek az adottságaid s miért alakult így az életed.
2013. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Túl lassú itt a privát üzi. És még ráadásul telón is vagyok. De hha gondolod írj, mesélek
2013. szept. 2. 23:06
 45/51 anonim ***** válasza:
Cicafululanynak írtam.
2013. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Mi van??? Ez nem társkereső! Menyasszony vagyok nem bírod felfogni??? Nem csalom meg a párom! Tudod az én kultúrámban a házasság egy életre szól, és nem "privizhetek" idegen férfiakkal. Nem óhajtok tovább veled bájcsevegni ez nem társkereső!!!!!
2013. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
"cicafalulány" ne játsz már meg itt a pofádat, nem a te lagzidról szól a kérdés! légyszives megyasszony fáradjon odébb, és ne a netes magányos, fiukat oltogasd, hanem foglalkozz a főlegényeddel. pápá
2013. szept. 3. 23:29
 48/51 anonim ***** válasza:

Ti elmebetegek vagytok??? Már bocsánat...

Te nyomorult szerencsétlen hülye.... Nem csoda hogy nem kellesz senkinek. Idióta!

2013. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Annyi értelmi szinted nincs, mint egy lepkének. És anyámat hagyd ki ebből és ne szidd ok ? És örülnék ha végre a kanoddal foglalkoznál, és itt oltsál le ismeretleneket, mert attól nem lessz jobb az életed! Na szia pá.
2013. szept. 5. 01:10
 50/51 anonim válasza:

Hello!


Én most vagyok 20 és úgy érzem simán oda juthatok mint te, 10 év múlva. Én úgy tervezem hogy ha olyan 27-30 éves koromra is így állok, szimplán elmegyek külföldre, bár ez valószínűleg nem lesz olyan könnyű de majd megoldom. Amúgy lehet hogy 20 évesen kevés vagyok ehhez, de mikor sajnálod magad, meg elszürkülsz, meg depressziós vagy akkor gondold azt hogy ez csak egy érzés amit te generálsz. Az nem te vagy azt te csinálod magadnak és simán megszüntetheted. Elvileg ezt szokták mondani az ilyen öngyilkos hajlamú embereknek. Ezzel most nem segítettem sokat a nőzésben, de talán tudod valamennyire enyhíteni ezt a mélyrepülést. Amúgy nőzés terén én azt csinálom hogy csak úgy spontán elhívom őket és olyan helyzetekbe szoktam keverni magam ami feszültséget kelt bennem pl.: beülök egy r*hadt jó csaj mellé. Én ezt a két technikát tudom ajánlani. De nekem nincs barátnőm de nyilván nem ilyen egyszerű ez, szóval ez nem azt jelenti hogy neked még nem jöhet össze. Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!