Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majdnem 30 éves férfi vagyok...

Majdnem 30 éves férfi vagyok és nincs barátnőm szerintetek bajban vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék már egy barátnőt akivel megállapodjak, de nincs rá lehetőségem. egy kis faluban lakom, a haveriköröm már mind lekötöttek. semmi lehetőségem ismerkedi! picit gátlágos vagyok idegen emberekkel, csajozásban is kész katasztrófa vagyok. szerintetek bajban vagyok? nen akarik így megöregedni. de úgy látom nincs más választás elkell fogadni a sorsom
2013. aug. 17. 01:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagyok nő, de már túlestem ezen az időszakon, nem volt könnyű :)
2013. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Üdv! Nem áll szándékomban megbántani, de őszinte leszek. Szerintem momentán rohadtul nem a barátnő kérdéssel kéne foglalkoznod. Te magad írtad, hogy nincs munkád és saját házad. Ilyen környezetbe akarod hozni az asszony jelöltet és így akarsz gyereket nevelni? Szerintem te is érzed, hogy ez nincs így jól.


Valljuk be őszintén az önbecsülésed momentán a padlón van, így pedig csajozni nem fogsz tudni. Én a helyedben arra törekednék, hogy független önellátó emberré váljak. Szerezz munkát (tudom, hogy nem egyszerű a mai viszonylatban, de aki keres talál). Ha pedig van munkád, költözz el. Nem kell Pestre, csak valami közeli városba. Hidd el szükséged van egy kis levegő változásra, ráadásul amíg a költözéssel ügyködsz addig se rugózik az agyad az önmarcangoláson.


Ha sikerül egy kicsit önállósodnod az sokat dob majd az önbizalmadon. Közben pedig ismerkedj, szerezz új barátokat akikkel ki tudsz mozdulni. De a netes társkeresőt is be lehet izzítani. Amúgy érdemes lenne utánanézned az Agykontroll tanfolyamnak. Segít a céljaid elérésében és az önbizalmad fejlesztésében. Kissé drága, de nekem sokat segített. És ha más nem, hát szerzel pár ismerőst.


Minden jót és sok sikert!

2013. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

32/ 'Üdv! Nem áll szándékomban megbántani, de őszinte leszek. Szerintem momentán rohadtul nem a barátnő kérdéssel kéne foglalkoznod. Te magad írtad, hogy nincs munkád és saját házad. Ilyen környezetbe akarod hozni az asszony jelöltet és így akarsz gyereket nevelni? Szerintem te is érzed, hogy ez nincs így jól. '


üdv. nem bántottál meg. nem akarok rögtön gyereket nevelni. asszonyt sem akarok, csak barátőt aki viszont szeret és mellettem van, akivel megalapoznám a jövőmet. így kilátástalan minden. ha lenne mellettem valaki akkor jönne meg az önbizalmam. volt már barátnőm ésakkor mintha kicseréltek volna. sajnos ezzel a dologgal muszáj foglalkoznom az életemről van szó és nem akarom magam felkötni majd tízév mulva. akkor már későlesz még a gyerekemet se tudom látni felnőni ha 40 évesen lenne asszonyom. sajnos benne van pakliban h egyedül öregszek meg. minden erővel munkát keresek. vidéken nem fizetik meg az embert, a gyárakban is ma 70ezret fizetnek. abból nem barad nemmi,tudom, mert dolgoztam már és anyirase futotta belőle, hogy ruhát vegyekem magamak. egyszerüen azt akarom, h legyenvalaki melletem, és ne munkától, vagy az anyafiaktól függjön az életem. de úgy látom számít ez. köszi a tanácsot egyébként megfogadom. és tisztába vagyok hogy így nem lehet csajozni. de nem tehet róla hogy fáj.

2013. aug. 17. 17:46
 34/51 Salx Narval ***** válasza:
Tényleg nem sok a 70-ezer, de a semmitől, pont 70-ezerrel több. A semmi mire elég, azon tudsz venni ruhát? Azért nem vállalod, mert megteheted, van aki eltart. Ha nem lenne kajád, szállásod, már régen melóznál, még kevesebbért is. Mindenki úgy él ahogy akar, azzal tartatja el magát akivel akarja, csak ne akard megmagyarázni, anyukád lehet, hogy beveszi ezt a süketelést én nem. Eleinte sajnáltalak, próbáltalak megérteni, de egyre inkább az az érzésem, hogy nem véletlen, hogy nem találsz társat.
2013. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
azt hiszed most jól meg mondtad. legyenigazad. még az a jó hogy nem sajnálsz, nem is az a kérdésemnek a célja.
2013. aug. 18. 11:50
 36/51 anonim ***** válasza:
rád férne egy szaftos p2na
2013. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Ha munka helyett barátnőt akarsz, aki eltart, akkor a gazdag hölgyek körében kell keresgélni. A 40 körüli nők szeretik lecserélni a megunt férjüket 20-30 évesekre, és nekik is szülnek még egy utolsó gyereket. Őket ajánlom.
2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Látom kaptál hideget meleget... Próbáld meg a badoo-t. Nekem ott sikerült, pedig idősebb vagyok, mint te:D

Szombat óta menyasszony vagyok.

2013. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó érdekelne hogy festesz,és hogy jött ez a badoo.
2013. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!