Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majdnem 30 éves férfi vagyok...

Majdnem 30 éves férfi vagyok és nincs barátnőm szerintetek bajban vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék már egy barátnőt akivel megállapodjak, de nincs rá lehetőségem. egy kis faluban lakom, a haveriköröm már mind lekötöttek. semmi lehetőségem ismerkedi! picit gátlágos vagyok idegen emberekkel, csajozásban is kész katasztrófa vagyok. szerintetek bajban vagyok? nen akarik így megöregedni. de úgy látom nincs más választás elkell fogadni a sorsom
2013. aug. 17. 01:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
hát, én nem akarok 10 év magányt megint. á rossz belegondolni is. nem tudnám megemészteni :/ bár csak olyan egyszerű lenne az ismerkedés ahogy te leírtad. sok minden gátol az ismerkedésben mind leírtam az elején. nem vagyok csúnya, se kövér, se,szép, átlagos vagyok, és csupány ennyi adottság már kevés. a mai ányoknak. mert nálam vannak sokkal jobbak is, nagy dumás nem vagyok, kocsim nincs, munkám nincs, saját házam sincs, semmi nincs, csoda lenne ha valaki elfigadna így, alternatíva akad nekik nem is egy. ezért neá bízom abban, hogy nekem valaha is lessz, vagy,elfohadna..
2013. aug. 17. 07:05
 22/51 A kérdező kommentje:
a társkeresővel meg hagyjatok légyszi, vissza se írnak. 3 éve társkeresőztem. nem tudom miért vannak azon az oldalon. ls meg próbáltam mindent. sajnos a társkereső kilőve.
2013. aug. 17. 07:09
 23/51 Salx Narval ***** válasza:
Hát, a kocsi és lakás még hagyján, de munkát azért fontos lenne keresned, ez azért alap annak aki családot szeretne. Talán az önbizalmadat is jó irányba terelné, ha előbb a magad ura lennél, azután másé.:D
2013. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Haver, nem olvastam végig, de az önsajnáltatással nem jutsz semmire. Menj át a következő településre (falu/város) amikor valami rendezvény van, pl. falunap, valami fesztivál, aztán úgyis találsz társaságot.


A mai normák szerint 30 évesen még nem vagy lemaradva semmiről. Persze fatornyos kisfalumban a nénik-bácsik azt szokták mondani, hogy "ez már elmúlt 25 és nem házasodik, biztos megmarad má' magnak", de ez nem így van.


De ha úgy állsz hozzá, hogy el kell fogadni ezt, akkor fogadd csak el nyugodtan, legyél alkoholista agglegény, akinek se kutyája, se macskája.


27F

2013. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

'Hát, a kocsi és lakás még hagyján, de munkát azért fontos lenne keresned, ez azért alap annak aki családot szeretne. Talán az önbizalmadat is jó irányba terelné, ha előbb a magad ura lennél, azután másé.:D'


ne oltogass hogy nincs munkám ok? mi olyan vicces? arról nem tehek h nincs munkám (még). ne nézz hülyek én is tudom munka kell az élethez. de sajnos még találtam. (Y)

2013. aug. 17. 09:16
 26/51 A kérdező kommentje:
nem találtan*
2013. aug. 17. 09:17
 27/51 A kérdező kommentje:
"De ha úgy állsz hozzá, hogy el kell fogadni ezt, akkor fogadd csak el nyugodtan, legyél alkoholista agglegény, akinek se kutyája, se macskája. 27F." úgy álok hozzá nem tehetek jelenleg nem tehetek mást. aztmondod legyek alkoholista agglegény? inni nem iszok, nem kábítószerezek. higy agg legyénymaradok-e oda 2emberkell. azt nem csak rajtam függ. de köszönöm a tanácsokat aranyosak vagytok
2013. aug. 17. 09:22
 28/51 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy az agglegényes részből nem sikerült felismerned az iróniát...
2013. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
kicsit váradt vagyok
2013. aug. 17. 09:36
 30/51 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet.Sokan másokkal,ez már lassan világnormává kezdi kinőni magát,a szingliség.

Ha esetleg akadnak itt szoboszlóiak,itt vagyok.

2013. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!