Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tehát, roma vagyok, és írtózom...

Tehát, roma vagyok, és írtózom a saját fajtámtól, helyes ez?

Figyelt kérdés
köztük élek, nincsennek barátaim. mindig csalódokba romákban, másabbaj az én életfelfogásaim, elveim, mint az övék. viágéletemben csak köztük éltem. nem tudom mitörtént velem, de én is szégyenlem, h cigány vagyok, és nem érzem magam embernek, nem jönnek be a roma csajok, viselkedésileg főlegnem.csak magyar barátnővel tudnám lekötni az életem. a magyarok pedig nem fogadnak el! ha csak tisztelnének max, de soha nem bíznának bennem.. és szarúl esik. akkor én nem tartozom sehová? csak a családom maradt? mert őket szeretem. mi történt velem?
2013. aug. 19. 01:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
12%

Helyes, helyes!

Ez teljesen normális!

Mivel Én is irtózom ezektől!

És még sokan mások!

2013. aug. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek a környezetemben olyan cigány nõt,aki utálja a fajtáját. De õ dolgozik,szépen neveli a gyerekét,tiszta a hàza,udvara. Putriból jött pedig. A csöves családja állandóan pumpolja.
2013. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%

Minden Tiszteletem azé az asszonyé!

EZ VALÓBAN NAGY DOLOG!

2013. aug. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
Hàt,igen,de azért elég szomorú is egyben. Normàlis életet él,mint az àtlag,mégis feltûnik az embereknek,dicsérgetik,mert pl. dolgozik. Szerintem zavarja is.
2013. aug. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
0%
EZ NEM PUMP CSATORNA
2013. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
hát nézd, azért sztem annyira nem kilátástalan a helyzet! ismerek én kevésbé vagy akár nagyon is roma srácokat fehér csajjal meg fordítva is, ill fehér környezetben szal nincs ezzel gond! keresd az ő társaságukat, és azért ha megismernek és látják, milyen vagy, miért ne bíznának meg benned? van ez így, emiatt ne ess kétségbe, sok párhuzamot tudnék mondani, de szal nem kötelező neked az egyik városszéli gettóban élni ... most nem?
2013. aug. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim válasza:

Sokan vannak még úgy vele, hogy írtóznak a fajtádtól, tehát nem vagy egyedül.

Törj ki valamilyen módon abból a közegből.

2013. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
Ugyan az alaphelyzetet mindenki ismeri, de azért láttam sok romát egyetemre járni (igaz, módosabbakat). Szükség lenne valamiféle kölcsönös békülésre, mert a romakérdés a magyar társadalom időzített bombája az kulturális eltérés és a bűnözés miatt. Amúgy fura, itt Bp-n egész sok igényes, jóképű, kigyúrt roma pasit látok igényes ruhákban, nem tudom, ők mennyire beilleszkedettek. (Fura, némelyik ápoltabb, mint a roma lányok). Az írása alapján kérdező meg költözzön Bp-re, vagy más nagyvárosba, távol az eredeti környezetétől. Egy diploma segítene a további fejlődésben és integrációban.
2013. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Vonó Gábor (Jichák):-D.
2013. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 acelsziv ***** válasza:
Meg kellene próbálnod elköltözni onnan. Annyi a gond, hogy ha irtózol a romáktól, akkor ez fog elkísérni egész életedben. Régebben én is irtóztam tőlük, de aztán felülvizsgáltam ezt az álláspontot Mint láthatod magyarok közt is vannak sz.r alakok és romák között is remek fickók. Én is erre jutottam és innentől nem érdekel, hogy roma -e vagy sem csak viselkedjen emberhez méltóan. És azóta nem is bántottak pedig volt, hogy be kellett mennem a cigánysorra. Legfeljebb a meglepetést láttam az arcokon :) De tényleg próbálj meg elköltözni, mert a közvetlen környezet nagyban befolyásolja a mindennapi hangulatodat.
2013. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!