Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tehát, roma vagyok, és írtózom...

Tehát, roma vagyok, és írtózom a saját fajtámtól, helyes ez?

Figyelt kérdés
köztük élek, nincsennek barátaim. mindig csalódokba romákban, másabbaj az én életfelfogásaim, elveim, mint az övék. viágéletemben csak köztük éltem. nem tudom mitörtént velem, de én is szégyenlem, h cigány vagyok, és nem érzem magam embernek, nem jönnek be a roma csajok, viselkedésileg főlegnem.csak magyar barátnővel tudnám lekötni az életem. a magyarok pedig nem fogadnak el! ha csak tisztelnének max, de soha nem bíznának bennem.. és szarúl esik. akkor én nem tartozom sehová? csak a családom maradt? mert őket szeretem. mi történt velem?
2013. aug. 19. 01:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

"és roma létemre belátom, hogy vannak felsőbb rendű fajok a rasszok között."


Ez így már önmagában hülyeség, mert a rasszok fajon belül vannak. Pontosabban az emberiség egy faj, még pontosabban egy alfaj: homo sapiens sapiens.


A kutyák meg csak félig jó példa, mert pl. egy keverék nem feltétlenül "butább", mint egy német juhász, bár igaz, átlagban vannak eltérések az egyes kutyafajták között, de pont egy keveréket nem lehet besorolni.

2013. aug. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
hát jó nem vitatkozom :)
2013. aug. 20. 03:49
 53/67 anonim ***** válasza:
A romáknak nem rosszabb génjeik vannak, hanem rossz életmódjuk, meg sok családon belüli házasság, ami sajnos visszaütött. Amúgy sajnálom, hogy a saját népcsoportoddal és az előítéletekkel kell szembeszállnod, nehéz lehet. Előítélet pedig sajnos van, de különösen az unintelligens emberek körében, normális emberek nem fognak elítélni, ha látják, hogy te is normális vagy.
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy még kibontakozni se engednek, mielőtt elitélnek.
2013. aug. 20. 22:24
 55/67 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel foglalkozol kérdező?
2013. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
miért lényeges ez? utolsó
2013. aug. 21. 19:25
 57/67 anonim ***** válasza:
Nem lényeges, csak írtad, hogy nem engednek kibontakozni, és gondoltam, hogy a munkádban sem...
2013. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
jah igen. munkában se. meg előre elítélnek. így hogy tudjak bizonyítani meglátják h közeledek ,menekülnek.
2013. aug. 21. 21:10
 59/67 anonim ***** válasza:
A fehéreknek sem könnyű munkát szerezni. MIndenki foghatja valamire, mert nő, mert időse, mert fiatal, mert már van gyereke, mert még nincs.... Nem csak a kérdezőnek nehéz, mindenkinek! Ne rakj ekkora hangsúlyt a roma mivoltodra. Idegesítő. Én sem találok munkát! Fehér vagyok és diplomás! Vazze!!!! AZért pozitív diszkriminációt se akarj!!!!
2013. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
nem akarok én semmit.
2013. aug. 22. 01:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!