Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom a magányt?

Utálom a magányt?

Figyelt kérdés
Utálok egyedül lenni, halálra unom magam. Nagyon unalmas, a legunalmasabb dolog a világon. Ti nem szoktátok halálra unni magatokat egyedül? Megöl az unalom. Amúgy ki rohad még otthon egyedül szombat délután rajtam kívül? Van még itt ilyen lúzer?

2013. aug. 31. 17:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

5 Én is egyke vagyok, full egyedül nőttem fel és mindig is gyűlöltem. A gyerekkoromra speciel nem is emlékszem, mert nem történt semmi, ráadásul nem játszottam, majdnem gépfüggő lettem...a gyerekkorom UNALMAS volt. Bár nem vagyunk egyformák, van, akinek ez a jó.


10 Cseréljünk.


A vasárnap sokkal jobb volt. Meg ez a nap is. Amúgy az egész szombatot végig kockultam.

2013. szept. 2. 18:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát milyen rohadt az élet. Én meg sose unatkozom. Mindig találok valami elfoglaltságot. Amúgy tényleg LÚZER vagy.
2013. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Gratulálok, ügyes vagy, hogy te fel tudod találni magad és természetesen rajtad kívül mindenki hülye.
2013. nov. 30. 18:02
 14/15 anonim válasza:
Én régen szerettem a magányt de hát az emberek változnak így most már utálom. Állandóan mehetnékem van.
2014. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én meg imádok egyedül lenni. Utálom az embereket és utálok köztük lenni. Nincs igényem senkire és remélem nem is lesz soha mert az emberek mindegyikébe csak a rosszat látom :D
2016. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!