Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élő felnőttek, és...

Egyedül élő felnőttek, és fiatalok, kik eldöntöttétek, hogy egyedül élitek életeteket! Mikor határoztátok el azt, s mi volt annak az oka?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 21:51
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
16%
sprititualizmus hamis út
2015. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
38-as választ mintha csak én írtam volna... nálam a dolog enyhébb, de kb. ugyanezek az én gondolataim is.
2015. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Én egyedül élek, nekem ez határoz meg mindent, vagyis karrier szempontok miatt nem adom fel ezt a luxust pl, de mindig olyan munkahelyeket választok, ahol állandóan emberek közt kell lenni, mert felvillanyoznak, nagyon szociális típus vagyok. Viszont a lakásomba senkit nem engedek be, csak ha NAGYON, DE NAGYON életbevágó, (szerelő, asztalos, stb), és őket is csak végszükség esetén. Vagyis én szituációtól függően vagyok hol magányos, hol pedig társaság-igénylő :) Ezért pl az albérletezés, meg családalapítás nálam teljeséggel kizárt, soha, semmilyen körülmények között nem laknék másokkal, sem pedig mások lakásában.
2020. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!