Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, nincs semmim....

Magányos vagyok, nincs semmim. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egész életemben magányos voltam, családom nem törődik velem(anyagilag megkapok mindent, de semmi mást), iskolában a szokásos hülye gyerek szerepét töltöm be, akin röhög az osztály, hiába próbálkozom az iskolában, mire hazajövök minden elveszi a kedvem a tanulástól, képtelen vagyok nekiülni, csak a történtekre tudok gondolni, és hogy nincs velem senki. Gyenge vagyok, és nem látom a jövőm, nincsenek céljaim, csak... vagyok. A legnagyobb súlyú dolog, a magány, sosem volt senki, aki sokat jelentett számomra, és én nekem sem örült még senki.Nem tudok ismerkedni túl könnyen, ha mégis, akkor eltávolodik tőlem, én más vagyok. Kedves vagyok az emberekkel, de mégis furának látnak, mert én belőlem... hiányzik valami? Nem vagyok átlagos.Nem sajnáltatom magam, nem vagyok depressziós, de néha egy ilyen furcsa érzésben jön ez, mintha nem kapnék levegőt, de hiába lélegzem mélyeket, nem segít. Ha volt valaki hasonló helyzetben, illetve tudna okosságot mondani nekem, esetleg segíteni, szívesen beszélgetnék vele. Nem tudom hogyn másszak ki mindezekből, szükségem van valamire. Bárkinek a történetére, tanácsára, véleményére, gondolatára kíváncsi vagyok és szívesen beszélgetnék. 17/f

2014. febr. 6. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy Asperger-szindrómás?

Olvasd el ezt: [link]

2014. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor bocsánat, csak egy ötlet volt.
2014. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hidd el nemcsak te vagy igy.Sok sorstársad van. ne keseregj és ne hagyd, hogy elvegyék az életkevedet.Talán jobb vagy a korodbelieknél, komolyabb és nem találod meg velük az összhangot.En is mindig magányos voltam és nekem sem igazán örült sennki sem, de nagy levegõ mellett tedd vidámmá magadat.Hallgass olyan zenét, amely tetszik neked, olvassál olyan dolgokat, amely megtanitja neked, hogyan küzdjél a magányossággal és hogyan heverd ki a gonosz emberek bántását.Majd eljön az idõ és találsz egy lányt,akitõl mindent megkapsz, családod lesz.

Kitartás és ne hagyd, hogy elvegyék a kedvedet!

2014. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok, nekem írhatsz privátot, én is más vagyok, és magamra is gyanakszom, hogy az Asperger-szindróma miatt lehet. :)
2014. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Legszívesebben megtépném azt, aki minden szociálisan és soft-skillekben fejletlen emberre rásüti, hogy Aspergeres. Onnantól biztos, hogy tényleg úgy fognak viselkedni, és tönkre vágja az életüket. Nem vagy az. Lehet, hogy későn érő típus vagy, vagy rossz a közeg ahol próbálkozol. Nekem is egyetemen indult be a szociális életem. Tanulj, ne add fel, és sikeres leszel mindenben amiben szeretnél.
2014. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, hogy mondja meg, mi a hiba. Tanulj valami szakmát és majd a munkabeli és életbeli tapasztalatok csavarnak rajtad valamit. Csak nehogy ivásra add a fejed, mert akkor vége.
2014. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az első érdekes. Csak gyorsan átfutottam, de tényleg sok minden illik rám. A szűk érdeklődéskör viszont nem, minden iránt érdeklődöm, szeretek új dolgokat megismerni, csak sajnos nem találom a helyem a világban.
2014. febr. 6. 18:49
 8/18 A kérdező kommentje:
#5: Nem iszom, nem cigizem, semmi olyat nem teszem, ami nagyobb kárt tenne az egészségemben. Kövér vagyok sajnos, viszont nyáron fogytam 20 kg-t, lesz még több is :) Nem teszek semmi olyat, ami ártana nekem, kivéve a tanulás hiányát, de az érettségi mindenképp meglesz egy bizonyos gyengébb szinten. Nem adom fel, küzdök. Csak gondoltam itt találok némi segítséget/társaságot, olyannal, aki már hasonlóból kimászott, vagy még mindig benne van :)
2014. febr. 6. 18:52
 9/18 anonim ***** válasza:
"Kövér vagyok"na ez a problémád és semmi más!Biztosan nem mersz barátkozni, ugye meg milyenek a gyerekek csufolódnak.Sportolj és tegyél meg mindent, hogy leadj a kg.-ból.Mindenkinek vannak hibái, ezt jól jegyezd meg!
2014. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Olvasd végig, teszek érte :) És nem ez a probléma, van önbizalmam. 85 kg. vagyok. Úgy az egész lényem, ami taszítja az embereket.
2014. febr. 6. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!