Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, nincs semmim....

Magányos vagyok, nincs semmim. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egész életemben magányos voltam, családom nem törődik velem(anyagilag megkapok mindent, de semmi mást), iskolában a szokásos hülye gyerek szerepét töltöm be, akin röhög az osztály, hiába próbálkozom az iskolában, mire hazajövök minden elveszi a kedvem a tanulástól, képtelen vagyok nekiülni, csak a történtekre tudok gondolni, és hogy nincs velem senki. Gyenge vagyok, és nem látom a jövőm, nincsenek céljaim, csak... vagyok. A legnagyobb súlyú dolog, a magány, sosem volt senki, aki sokat jelentett számomra, és én nekem sem örült még senki.Nem tudok ismerkedni túl könnyen, ha mégis, akkor eltávolodik tőlem, én más vagyok. Kedves vagyok az emberekkel, de mégis furának látnak, mert én belőlem... hiányzik valami? Nem vagyok átlagos.Nem sajnáltatom magam, nem vagyok depressziós, de néha egy ilyen furcsa érzésben jön ez, mintha nem kapnék levegőt, de hiába lélegzem mélyeket, nem segít. Ha volt valaki hasonló helyzetben, illetve tudna okosságot mondani nekem, esetleg segíteni, szívesen beszélgetnék vele. Nem tudom hogyn másszak ki mindezekből, szükségem van valamire. Bárkinek a történetére, tanácsára, véleményére, gondolatára kíváncsi vagyok és szívesen beszélgetnék. 17/f

2014. febr. 6. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben megtépném azt, aki minden szociálisan és soft-skillekben fejletlen emberre rásüti, hogy Aspergeres. "


Nem rosszindulatból írtam, mert szerintem én is az vagyok.

A 85 kg pedig nem kövér, akkor sem ha alacsony vagy, tehát ne tartsd magad kövérnek, és próbálj magabiztosabb lenni :)

2014. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, és nem azt mondtam, hogy aspergeres, csak kérdeztem, hogy véletlenül nem aspergeres-e.
2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt sértő, bármilyen építő jellegű véleményt értékelek, és hálás vagyok érte.
2014. febr. 6. 21:10
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a bemutatkozásod. Sajnos, te túl értelmes vagy a téged körülvevőkhöz képest. Gondolom, ez jelenti a fő problémát. Egyszerűen nem tudnak téged megérteni, vagy elfogadni. De ez nem az ő hibájuk. És nem is a tiéd.

Nem kell velük foglalkoznod, nem kell erőltetni, s olyan miatt keseregni, amin úgysem tudsz változtatni. Nem tudod elérni, hogy egy olyan ember meglássa benne az értékeket, akinek nincs szeme az ilyenhez.


Járd a világot, s meg fogod ismerni azokat, akiket neked szánt az Ég. Mert végül senki sem marad egyedül. Max azt gondolja.

Ha most még nincs lehetőséged a világ bejárására, akkor se add fel. Töltsd el magad reményekkel. Néha nincs másunk, csak a remény.


Ha gondolod, írj nekem privát üzenetet, fejtsd ki a véleményedet.


21f

2014. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jó meglátás :) De sajnos nem tudok nem ezzel foglalkozni. Már túl nehéz az egész.
2014. febr. 7. 17:37
 16/18 anonim ***** válasza:

Először is fogyj. Minél több mindenben van ismereted, annál jobb lesz a szociális életed, mert lesz közös téma. Ismerkedj meg emberekkel.

A kapcsolat javítására elhívhatod őket sörözni, vizipipázni (van olyan ahol nem dohányt szívsz).

Sportolj.

2014. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és ne legyél kretén, inkább laza.
2014. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

en is hasonlo helyzetben vagyok. ha gondolod irj es dumalhatunk

17/f

2014. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!