Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság? 16l

Öngyilkosság? 16l

Figyelt kérdés

9 hónapja teljesen egyedül vagyok. 7 hónapja vagyok depressziós. itthon mindig a megaláztatást kapom csak, kezdem azt érezni, ennek sosem lesz vége és nem bírom tovább. mióta eszemet tudom, ez megy. a szüleim sokszor oktalanul sértegetnek, holott én mindent megteszek, hogy büszkék legyenek rám. nem tudom kivel megbeszélni a gondjaim, nincsenek barátaim...

napokban gondoltam öngyilkosságra, tudom, szánalmas, de nem tartok más lehetséges megoldást..

mit gondoltok, mi mást tehetnék?

16l.



2014. máj. 31. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
NE TEDD! Ha gondolod, én szívesen beszélgetnék veled, csak írj egy privátot!
2014. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2014. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt... Egyből szerencsésnek fogod érezni magad. Na, ezt már tényleg lehet problémának nevezni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2014. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ez aztán tényleg sokat segített utolsó és előtti, kösz
2014. jún. 1. 10:34
 15/19 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani,hogy járj társaságokba, menj el partyzni és emellett keress fel egy pszichológust. Nem szégyen, sokan járnak segítségért.

Nagyon fiatalka vagy még

2014. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ha úgy gondolod bármit segíthetnék, vagy szeretnéd, hogy valaki meghallgasson, írj.
2014. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 AngelusTheShogun válasza:
33%
Jajj ez annyira aranyos. Ezek a mai tizenévesek. Öngyilkosság csak a japán szamurájoknál volt elgfogadható a vesztes csata hevében. nem tűrök ilyen meggondalatlan mondatokat. Menj vért adni. Kedved tőle jobb lesz azt garantálom. Erkölcsileg ugrasz eggyet. Kérdés lezárva. 22E/F
2014. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szarul érzed magad otthon, akkor mindenképp mondd el egy tanárnak, szakembernek vagy valakinek, aki vagy megtanítja a szüleidnek, hogy normálisan álljanak hozzád, vagy végső esetben segít neked egy jobb helyet találni. Amúgy pedig biztos volt már korábban is nehéz időszakod amit átvészeltél - emlékezz vissza, hogy milyen jó, megkönnyebbült érzésed volt akkor és gondolj arra, hogy előbb-utóbb olyan lesz újra. Akkor már hatalmas hülyeségnek fogod tartani az öngyilkosság gondolatát és örülni fogsz, hogy nem engedtél a kétségbeesésnek.
2014. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan! :)
2014. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!