Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire nézik ki manapság,...

Mennyire nézik ki manapság, ha (majdnem) 20 éves lány antiszociális?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, szerintem nem is lesz, van max. 2 ember akinek több dolgot el merek mondani. A többség viszont húzódik tőlem, nem beszélnek velem, nem kedvelnek...

Habár igaz, hogy sosem voltam a társaság lelke, mindig visszahúzódtam, csendben voltam/vagyok, mert nem akarok hülyeséget mondani vagy beleszólni, és utána pedig rossz nézéseket kapni mert semmi közöm hozzá hiába ott állok/ülök. Ha engem is érint a téma.


Nagyon sokat tett rá az iskola, egész életemben utáltam az egészet, mert nem volt egy barátom sem nagyon sokáig. Egyedül voltam állandó szinten. Volt, hogy meg akartak verni, kibeszéltek, nevettek rajtam, hazugságokat állítottak.


Most, hogy egyetemen vagyok, nem változott a hozzáállásom, ez belémrögződött, hogy egy kis senki vagyok másokhoz képest, rám nem kíváncsiak (ami igaz is), én nem érek annyit mint ők.


Tudom, hogy ez teljesen 'az én hibám', és én sokszor jól is érzem így magam, nyugodtan, nem kell ide-oda menni, mert ilyen-olyan meghívást kaptam. Viszont néha nagyon elszomorít, és a jövőmre gondolok, hogy fogok élni...


És már meg sem próbálom magamra erőltetni a nyíltságot, mert nem tudom.


Mindenesetre, a kérdés az lenne, hogy ilyenre az emberek már azt gondolják ,hogy nem százas? Figyelembe éve a korosztályom és a fiatalabb korosztály szokásait, viselkedését...


2014. jún. 11. 16:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia 18 as vagyok

Tudod a legtöbb esetben is az szokott lenni hogy aki görcsösen keres, nem talál, de ha megunja és másra tereli figyelmét, telibe talál( társkeresésnél szokott előfordulni, de szerintem az élet egyéb dolgaira is igaz)!


Saját példámat tudom felhozni csak: hogy középsuliban én sem voltam az a nagyon mindenki barátja típus, igazából úgy hagytam el a középsulit/szakmát hogy 1 ismerősömmel sem tartottam a kapcsolatot bizonyos okok miatt. De jött a nyár,+másfél év munka. Ez alatt az idő alatt nem is igen tudtam kikkel barátkozni, és a teljes figyelmemet máshova koncentráltam, nem pedig abba hogy barátokat szerezzek. Ezután döntöttem úgy hogy továbbfejlesztem a szakmám és egyetemre jelentkeztem. De mire ez megtörtént volna, abban a másfél évben amíg nem kerestem barátokat, mégis nagyon jó emberekbe futottam bele spontán, szinte már giccses módon! Néhányukkal még a kapcsolatot is tartom mai napig. És ez, láss csodát akkor , amikor az ember nem is keres. Egyszerűen az élet eléd dobja a csontokat, neked csak fel kell szedned, vagy úgymond élni a lehetőséggel. Ezek voltak azok a pillanatok amikor munka után beültem egy sörre és 2 kocsmabútorral beszélgettem, de olyan sztorikat meséltek amiket én irigyeltem, Moziba mentem magamba, mellettem ülő ismeretlennel röhögtünk a sci fi filmen. közkönyvtárban mikor könyvért mentem,ahova elég sok 20 as korosztály is jár, cukrászdában zárás előtt a pultos nénivel és az ő lábsérüléséről. Ezek lehet közhelyek, meg gondolhatják itt sokan hogy a hülyéje felvág itt az idős emberekkel való csacsogással. De nem! Ők is emberek, Sokkal de sokkal több élettapasztalattal. Lehet belőlük tanulni! És némelyik sokkal jobb társaság mint a legtöbb felszínes tinédzser! Kicsit eltértem, tényleg csak azt akarom ezzel mondani hogy most per pil vannak gondjaid, szépen ott van mind a fejecskédben, na azokat egy időre szépen mind rakd félre, és kezdj el kicsit pozitívan állni mindenhez és majd a dolgok kialakulnak. Persze csak ha egy iciri picit teszel is érte. A kezdeményezőképesség sajnos nem hátrány.

2014. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!