Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hittem egyetemen majd...

Azt hittem egyetemen majd jönnek a bulik, barátságok, haverok, csajok. De nem. Engem utál mindenki :' ( nagyon depis vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 19:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
barátom nem tudom fiú vagy-e vagy lány,de azt hittem az egyetemen majd lehet ismerkedni de ha ott sem akkor már tényleg megölöm magam :(
2014. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
leheeeeet :DDDDDDDDd csak nem nekem :c
2014. nov. 20. 03:05
 23/25 anonim ***** válasza:
másnak sem. pl. itt vagyok én, azt hittem, egy főiskolán csak lesz pár normálisabb ember, erre nem: mindenki ez a tipikusan "kivagyi", nagyképű alak, olyan szinten, hogy már szabályosan herótom van egyiktől-másiktól, annyira "tömegcikkek", borzalmas ízléssel... így most velem is ez történt: egyedül maradtam, nem is tudok mit kezdeni.
2014. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

nem, itt nem tapasztalok ilyet :) jó helyre kerültem.

én magam miatt vagyok egyedül. Nem vagyok képes elengedni magam, be vagyok feszülve társaságban. meg minden baj van :/ túl leszek ezen a depis részen, akkor jönnek majd a dolgok :))) és jó lesz minden... csak a problémáim túlnőttek rajtam, egyedül nehezen bírkózom meg velük :/ sok idő lesz, és rámegy a tanulásra :/ mondjuk ez nem érdekel annyira :) most ez a legfontosabb, hogy végre jól érezzem magam :)))

én tudom, hogy menni fog. remény és bizakodás az nagyon van bennem, eltökéltség is :DDDD TÖKJÓÓÓ :D

2014. nov. 21. 10:00
 25/25 anonim válasza:
Ha utál minket valaki, ezt el kell viselni, mert nem lehet az egész világnak megfelelni.
2015. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!