Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hittem egyetemen majd...

Azt hittem egyetemen majd jönnek a bulik, barátságok, haverok, csajok. De nem. Engem utál mindenki :' ( nagyon depis vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 19:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én sem hiszem, hogy így bárki is rájön ki vagy. :D én PTE-re járok.
2014. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én a DE-re járok, és az a baj, hogy nem tudom hogy baràtkozzak másokkal, akik nem csoptársak. Volt egy srác aki egy választott különórán mindig egy sorba ült velem, de ennyi. Na most akkor?
2014. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Gólyatáborban nálunk vegyescsapatok voltak, az jó vooolt *-* (ebből a szempontból). és csoporttársaim által is lehet. Kb úgy érzem bárkihez hozzácsapódhatok, akikkel kicsit ismerjük egymást :D csak valahogy nem jön össze jól semmi :'(
2014. nov. 16. 23:38
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én hasonló tapasztalatokat tudok megosztani veled. Hozzád hasonlóan én is elsőéves egyetemi hallgató vagyok, és bizony a csoporttársaim egy jelentős hányada a szülők pénzével felvágó, beképzelt, öntelt "senki". Jól példázza a helyzetet az alábbi sztori: A jelentős késéssel érkező hallgató köszönés nélkül, sapkában a fején beviharzik a székek közé, leül, ledobja a padra az iphonet és már fekszik is a fejét a padnak támasztva.. Na ezért van az, hogy csak az elsőéves hallgatók 20-30% szerez diplomát, itt kevés lesz a buli a pia meg a cigi, végre valamit önerőből kellene elérni,ami persze nem megy.. :)

2014. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

:)

nem érdekel mások hogyan állnak a sulihoz :) szoktam lenni ilyen társasággal is, jó fejek. Igazándiból nagytöbbség jófej. Nem láttam még, hogy más kárát szerette volna, inkább segítőkész mindenki :))) nagyon szeretem. de igazándiból én nem állok készen ilyen dolgokra.

2014. nov. 18. 15:25
 16/25 A kérdező kommentje:
márming a bulik, barátságok, haverok, csajok... majd idővel... :)
2014. nov. 18. 15:28
 17/25 anonim ***** válasza:
én nem értelek igazából. a kérdésben azt mondod, bánt, hogy nem jött össze a tervezett élet, illetve hogy utál mindenki, most pedig azt állítod, nem állsz rá készen, viszont mások kedvesek hozzád. hogy is van ez akkor? :D
2014. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem tudoom :'(
2014. nov. 18. 21:38
 19/25 LeftBehind ***** válasza:
Tényleg nem akarlak megsérteni, az én életem is kb úgy nem ér egy kalap szart ahogy van, de ha nem írtad volna hogy egyetemista srác vagy, a fogalmazásod és a válaszaid alapján egy 14 éves emós csajra tippelnék....
2014. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

úgy is érzem magam :'(

próbálok túllenni rajta, de a dolgaim nagyon összezavarnak, kilátástalanságba taszítanak meg minden.. sok az új dolog, és ennyit nem tudok magamra vállalni. ez az első félév elég szar lesz :(

2014. nov. 19. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!