Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az introvertáltabb, magányos,...

Az introvertáltabb, magányos, saját útjukat járó emberek, akin nem hódolnak be a médiumoknak, nem isznak alkoholt, nem tömegemberek, azoknak nincs is munkahelyük, igaz?

Figyelt kérdés
Az alkoholfogyasztás ma már társadalmi norma, amint azt valaki korábban írta ezen a felületen, ezért ha totál antialkoholista vagy, nem mész el a kollégáiddal munka után, akkor kiközösítenek, ami a kirúgásodhoz is vezethet. Ha nem fogyasztod a médiát, más zenéket hallgatsz, elüt a viselkedésed a környezetedtől, másként viseled a hajad ugyanez a helyzet. Nem vagy a társaság középpontja akkor is ugyanez történik. Azaz lehet valaki magányos, individualista, ami azt eredményezi, hogy később nem fog tudni megélni.
2015. jún. 4. 17:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó: A te pozitív példád vajon mindenkire igaz?
2015. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11: Nem, de az sem igaz mindenkire, amit leírt a kérdező. Sőt, minél tanultabb valaki, annál kevésbé lesz igaz.
2015. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszoló, teljesen egyetértek. Az introvertált személyiség jó munkaerő (mert dolgozik, és nem pofázik).


Remek vezetők kerülnek ki közülük. Pl. Bill Gates is introvertált személyiség.


A kérdező egyébként hatalmasat túloz.

2015. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám hogy: Minél tanultabb valaki annál kevésbé hátráltatja ez a fajta jelleme, mivel olyan szellemi képességgel bír amire nagy szükség van a munkahelyén az ilyent értelemszerűen sokkal kevésbé fogják szekálni. Viszont minél közelebb van valaki beosztásban és tudásban az alap hétköznapi emberekhez annál valószínűbb hogy szekálni fogják, kiközösítik.
2015. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14: Mondjuk ez viszont lehet, hogy így van. De ez sem a tanulatlanságból fakad, hanem a pozícióból fakadó munkatársak értelmi színvonalából. Minél butábbak az emberek, annál fogékonyabbak a kiközösítésre.
2015. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Ebben egyet értünk. Egy buta ember általában nem érzi magát biztonságban egyedül inkább összeáll hasonszőrűekkel és együtt fogják csesztetni a suliban a némán ülő szemüveges agytröszt.
2015. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom, ha nem piálsz,akkor nem illesz beele egyik társaságba se. De én elfogadtam. Nem passzolok az átlaghoz, ez van. Akkor nem is kellenek unalmas, átlagos emberek, akikneek ez az egyetlen szórakozás. Inkább leszek különc felnőtt fejjel is, mint a gimnáziumban:))
2015. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire intuitiv vagy, akkor miért nem állsz a saját lábadra? Nyiss vállalkozást, alkoss valamit. Nem a munkahely az egyetlen megélhetési forma
2015. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerintem abban a világban, ami tele van mocsokkal és szennyel attól jobb menekülni valami képzeletbeli világba. Ezért szoktam inkább a könyvek hatalma alá kerülni, mivel egyfajta kimenekedő út abból a mocsokból, ami körülvesz. Legyél szocializált, aztán ne csodálkozz ha alkoholista leszel, dohányos, kábítószeres, a különböző médiumok által a személyiséged szétforgácsolódik. Ne a mások által jól kitaposott úton haladj, ne is a bűn útján, az egyház útján. Szerezz alakot, személyiséget. A barátainknak el kellene fogadniuk, hogy nem olyanok vagyunk mint ők, hagyni kellene, hogy utunkat bevégezzük. Mégis mindig erőszakoskodnak rajtunk, vágynak arra, hogy a hatalmuk alá vonjanak, uralkodjanak felettünk. Lehet kicsit túlbonyolítom?
2015. jún. 5. 14:16
 20/22 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Menj tanyára termessz valami eladható növényt ,tarts kecskét add el a sajtot és élj meg abból. Kutya nem fogja kérdezni ott hogy milyen zenét hallgatsz és milyen cipőt hordasz és miért tejet iszol bor helyett.
2015. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!