Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az introvertáltabb, magányos,...

Az introvertáltabb, magányos, saját útjukat járó emberek, akin nem hódolnak be a médiumoknak, nem isznak alkoholt, nem tömegemberek, azoknak nincs is munkahelyük, igaz?

Figyelt kérdés
Az alkoholfogyasztás ma már társadalmi norma, amint azt valaki korábban írta ezen a felületen, ezért ha totál antialkoholista vagy, nem mész el a kollégáiddal munka után, akkor kiközösítenek, ami a kirúgásodhoz is vezethet. Ha nem fogyasztod a médiát, más zenéket hallgatsz, elüt a viselkedésed a környezetedtől, másként viseled a hajad ugyanez a helyzet. Nem vagy a társaság középpontja akkor is ugyanez történik. Azaz lehet valaki magányos, individualista, ami azt eredményezi, hogy később nem fog tudni megélni.
2015. jún. 4. 17:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tulbonyolitod. Alapbol, a szocializalodas nem egyenlo azzal, hogy kabszeres alkesz leszel... Meg ugy is el lehet menni kocsmaba, hogy egy korty alkoholt sem iszol, eleg annyit mondani, hogy cukros vagy es beken fognak hagyni. Vagy h gyogyszert kell szedned es karositja a majad vagy nem szabad mellette alkoholt innod.


Nem mondom, hogy egyszeru masok elott is onmagad adni de azt is meg lehet csinalni. Csak mert egy egesz ideologiat gyartottal magadnak, mikor ez annyirol szol h nincs kedved. Amugy a legtobb melohelyes bulira az emberek kb ugyanennyi kedvvel mennek, evi 2-3x letudjak a pofavizitet es csokolom.

2015. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Hmmm.... Nekem van munkahelyem, szóval nem tudom, miért ne lenne. Elég egyedi stílusom van, a felfogásom is más, piszkálnak is emiatt, mind otthon, mind a melóban. Zárkózottabb vagyok, mint az átlagember, nem barátkozom akárkivel. Képes vagyok a napi 8 órát teljes némaságban ledolgozni, annyira el tudok merülni a kis álomvilágomban. Az a pár emberke, akikkel jóban vagyok, viszont imádja hallgatni a hülyeségeimet, elmondásuk szerint még életükben nem találkoztak ilyen emberrel, mint én :D Ők a tömegben érzik jól magukat, így eddig magukhoz hasonló emberekkel haverkodtak, és fura nekik, hogy valaki társaságban csendes, nem szól, de 1-2 ember előtt egy teljesen más oldalát mutatja meg. És ennek ellenére nagyon szépen megélek, nincsenek anyagi problémáim, mert szeretem a munkám, és nincsenek nagy igényeim, pedig külön élek, párommal.
2015. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!