Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más kiút az öngyilkosságon...

Van más kiút az öngyilkosságon kívül? 15/f

Figyelt kérdés

Vallásos iskolába járok. Körülöttem mindenki hívő. Nemrég kitudódott, hogy homoszexuális vagyok... minden nap zaklatnak, bántalmaznak. A testem tele van kék-zöld foltokkal, minden porcikám sajog, könnyes szemekkel írok. Amikor a szüleimhez is eljutott a hír, én elszöktem otthonról. Nem hiányzom nekik. Most a haldokló nagymamám házában lakom. Ő az egyetlen, aki nem ver meg minden áldott nap, nem kiabálja, hogy "mocskos b u z i, a pokolban a helyed!". Szeretem a nagymamámat... de már csak pár hónapja van hátra. Elhatároztam hogyha ő meghal, én utána megyek, bár valószínűleg a Pokolban fogok kikötni. Ha nem ölöm meg magam, majd megölnek a többiek. Addig ütnek, ameddig ki nem alszik a fény a szememben.

Viszont én még nem akarok meghalni... Hiszek benne, hogy egyszer majd jó életem lesz. Kérdés az, hogy mikor? Lelkileg összetörtem, gyenge vagyok, nincs más kiút, mint a halál.

A segítségeteket szeretném kérni. Hogyan csinálhatnám vissza? Mit tehetnék, hogy ez az egész véget érjen? Kérlek segítsetek...


2015. júl. 13. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenki vallásos körülötted akkor el kell fogadniuk hogy Isten ilyennek teremtett téged és semmi közük hozzá
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerencsére kamu:(
2015. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Lehet hogy igazatok van, de azoknak akik azt mondják kamu... A Bibliában meg van írva, hogy a homoszexualitás bűn. Nem azért mondom mert egyetértek vele. Sőt. De vallásos iskolában... Akármennyire azt mondja Isten el kell fogadnunk mindenkit, úgy tűnik nála is vannak kivételek. A szüleim is vallásosak és mégis elítélik a homoszexuálisokat. Szóval még szép hogy mindannyian ugyanazon a véleményen vannak, hogy ez rossz. Próbálkozz a művészeti iskolákkal. Ott vannak mindenféle fura emberek is, és mégis elfogadják őket, persze vannak akik buz iznak és hasonlók, de nem bántanának miatta, csak a szájuk nagy. Honnan tudod, hogy nem hiányzol a szüleidnek? Mióta nem vagy otthon? Légy büszke magadra, gondold azt hogy különleges vagy, jobb mint a többiek, még ha ők mást is mondanak. Aki megver annál csak jobb lehetsz. Ez biztos. Ne légy öngyilkos, annyi lehetőséged van még 15 évesen. Még csak gyerek vagy. Ha betöltöd a 18-at minden meg fog változni. Persze csak a te is akarod és teszel is róla. Felnőttként saját életed lehet, független lehetsz mindenkitől akitől akarsz, elköltözhetsz másik városba, országba, új embereket ismerhetsz meg. Csatlakozz LGBT csoportokhoz. Ezek tagjai sokan tapasztalatból tudják mit élsz át, biztosan tudnának segíteni. Írj ha gondolod:) 16/L
2015. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!