Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal 33 évesen?

Mit kezdjek magammal 33 évesen?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek, életképtelen "túl laza", egyetlen barátom sincs, stb....stb...

Nem szeretnék változtatni,max annyiban, hogy egy nyugis munkahelyet szeretnék,ahol nem kell emberekkel kommunikálnom túl sokat és kijöjjek a fizetésemből.

Tippek?


33F



2016. jan. 19. 20:16
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Egész éeletmben a "jó fiú" szerepét töltöttem be,,,szeretnék rossz is lenni,,,nagyon rossz.)
2016. jan. 19. 20:46
 12/29 anonim ***** válasza:
Van neked eszed, használd! Én még sosem hallottam egyetlen buta embertől sem, hogy azt mondta volna magáról, hogy nincs esze :).
2016. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Kolostorba szivesen elmennék,,,de nincs olyan koli, ahol befogadnának. Nem?
2016. jan. 19. 20:47
 14/29 A kérdező kommentje:

Szerintem születni kell arra is,,,hogy életképes legyél!Nem elég a nevelés,,szocializálódás....génjeidben kell lenni az optimizmusnak, életkedvnek, sikernek!

Egy ember nem tud megváltozni.

Nem igaz?!

2016. jan. 19. 20:49
 15/29 anonim ***** válasza:
nem, nem igaz!
2016. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Legyel rossz

Rugd fel a kukakat, karcold meg a merciket kulccsal...ki tart vissza?

2016. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Azt írod a szuleiddel élsz és egész életedben jofiu voltál. Ez így osszecseng. Keress valami melót, mert anélkül nem megy, utána meg koltozz el otthonról, és legyél önálló, állj a saját labadra. Nem kell rossznak lenni, önállónak kell lenni, jót fog tenni, csak anyagilag tervezz meg mindent okosan előre. Na ehhez kell a meló.
2016. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Most jut eszembe a pontos kifejezés....Butának érzem magam!


Ez miért van? Mert talán valóban buta vagyok egy szakmát majd tökéletesre kitanulni?

Magasra teszem a mércét?

Pesszimista vagyok,,ezt tudom magamról,de ez most mind1, nem lényeges!

2016. jan. 19. 20:54
 19/29 A kérdező kommentje:

Alapvetően bunkó,lenéző vagyok az emberekkel.

Nem akarok felszedni egy csajt, mert tudom,hogy 1 hétig kefélem, és a 2, héten megunom...és sms ben szakítok vele egy kamu szöveggel.

2016. jan. 19. 20:56
 20/29 anonim válasza:

Igen, tényleg így van, a génjeink nagyban befolyásolják a boldogságra való hajlamunkat. 3-an vagyunk testvérek, bátyánk, körülbelül ilyen mint te.Zárkózott, kb a halálát várja, elteng. Én és a nővérem, elég pozitivak vagyunk, én mindenben meglátom a jót. Ugyan úgy neveltek minket, egyikőnket sem ért különösebb trauma. Viszont a felmenőink között volt aki öngyilkos lett, s apánk is öngyilkos hajlamú. Bátyánk kapott belőle elég nagy dózisban ezek szerint.

El kell jutnod arra a felismerésre, hogy egyedül Te vagy az életed irányítója. Gondolj bele, mennyire különleges, hogy pont Te jöttél erre a világra. Meg kell becsülni.

2016. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!