Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal 33 évesen?

Mit kezdjek magammal 33 évesen?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek, életképtelen "túl laza", egyetlen barátom sincs, stb....stb...

Nem szeretnék változtatni,max annyiban, hogy egy nyugis munkahelyet szeretnék,ahol nem kell emberekkel kommunikálnom túl sokat és kijöjjek a fizetésemből.

Tippek?


33F



2016. jan. 19. 20:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kérdező ha jófiú lennél lennének barátaid,bnőd,Az a baj higy arrogáns vagy,és ez a véredben van,szerintem kék vérü vagy!
2016. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
egyetértek utolsó válaszoló! 100% ban.
2016. jan. 19. 21:02
 23/29 anonim ***** válasza:
21-es én is ilyen vagyok,mint Te, de nem teljesen,a kékvér sajnos bennem van,az ősök miatt szívok!
2016. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Szval elképzelhető, hogy földöntúli génekkel rendelkezem,,,hüllővérem van?!:)
2016. jan. 19. 21:04
 25/29 anonim ***** válasza:
21-es vagyok,elírtam!
2016. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
elképzelhetőnek tartom,,néha megfordulnak a fejemben olyan brutális dolgok,amit nem szeretnék kiönteni,megírni(kiírni) magamból, mert a zártra vinnének.
2016. jan. 19. 21:06
 27/29 A kérdező kommentje:
Majd intézkedem én a sorsom felöl,,csak még élnek a szüleim,,szeretem őket(inkább elfogadom)és ápolom őket még tudom anyagilag, erővel,,majd ha estleg ők előbb " elmennek" mint én, utána....
2016. jan. 19. 21:09
 28/29 anonim ***** válasza:

Az életképesség a nevelés és a szocializálódás kérdése. Ha nincs valamilyen konkrét orvosi problémád ami kihat a hangulatodra, elmeállapotodra akkor igenis a környezeteddel és veled van baj. Mielőtt megkérdezed, a pesszimizmus nem orvosi probléma.


Legyek őszinte? 33 évesen életképtelen fejjel bszhatod a nagy álmokat. Mit tanulsz 33 évesen? Milyen munkahelyre vesznek fel ha nincs munkatapasztalatod a választott irányban? Én a helyedben tanulnék valami nyelvet, elmennék valami tanfolyamra, vagy bánom is én, a lényeg hogy érts valamihez amivel tudsz választani munkát és nem kell kényszerből gyökérkedni egy kilátástalan munkahelyen.


A mentalitásod pedig el van cseszve. Kicsit nézz magadba. Nem tudod hogy "két hétig keféled és SMS-ben szakítasz", hanem hiszed. Ez max. kifogásnak jó. "El sem kezdem, mert tudom hogy nem megy/szar az egész", pedig a seggedből beszélsz, mint egy tini aki nem meri leszólítani a kiválasztott lányt "úgyis elhajtja". Nem tudásról van szó, hanem gyávaságról és lustaságról. 33 évesen barátok és a szociális élet teljes hiányában szerintem megkérnéd egy nő kezét ha berakhatnád neki fizetés nélkül, eszedbe se jutna SMS-ben szakítani.


Sokat hazudsz magadnak, annyit hogy el is hiszed. Önkritika kell neked. Nem önsajnáltatás, hanem tényszerű kritika. Nem "Nem lett belőlem semmi mert senkinek születtem", hanem "Nem lett belőlem semmi mert nem tettem semmit, saját hibámból". Aztán ezzel el tudsz indulni. Miért nem tettem semmit? Most miért nem teszek semmit? Mit tegyek hogy változtassak magamon és a helyzetemen?


A szociális életed is ezen múlik. Ha mindenkit utálsz és csak te vagy a helikopter, akkor neked kell változni és alkalmazkodni. Ha úgy beszélsz másokkal mint egy darab szarral és lekezeled őket, akkor ez szokásoddá válik. Ugyanígy lehetne szokásod normálisan kommunikálni és barátkozni. Ezt kellett volna megalapoznod az óvodában, kitapasztalni általános iskolában, és alkalmazni középiskolától életed végéig.


Igazából fingom sincs csak felbsztam -e az agyad vagy át is gondolod amit írtam, de én az utóbbit javasolnám. Az önsajnáltatással, a nyolcvanhárom kifogásoddal nem jutsz sehova.

2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sosem zavart még, hogy ha magadra lennél utalva, véged lenne?


Úgy lennél mit egy kiscsirke a vadonban..


A fizetés tudod mi?



Szégyenszendvics!!


Szerintem nézd meg ezt a filmet, és vedd le a lényegét..


https://www.youtube.com/watch?v=6VuvtYtnhm4

2016. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!