Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem kellett volna megszületnie?

Figyelt kérdés

Ugy érzem,hogy én sem "ebbe a társadalomba" valo vagyok.

Már nem emlékszem arra,hogy milyen boldognak lenni.

Gyötörnek a gondolatok.Évek óta ebben a helyzetben vagyok.(6-7éve)És azt vettem észre,hogy évröl évre jobban és erösebben azon vagyok,hogy az életem itthagyom ugysem lesz ez jobb.Hogyan csináljam ilyen gondolatok. Hiányozni?! hm senkinek...22



2016. máj. 23. 22:12
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én. Ronda vagyok, nincsenek barátaim, a fiúknak nem tetszek, soha nem volt még senkim, csak a közmunka jutott. Ha hazajövök munka után,és hétvégén egész nap csak ülök a szobámban, mert a kutya se nyitja rám az ajtót. L/23
2016. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Residualcosts válasza:
Szia! Én átérzem a problámádat. Nekem efy rémálom volt az életem tizenévesen. Dagi voltam, pattanásos, és mindenki csak röhögött rajtam. Nem volt túl sok barátom, gátlásos voltam. Mondanom sem kell hogy ha a fiúk észre is vettek, max. csak hogy gúnyoljanak. Én azt tettem, hogy elkezdtem járni sportolni, pl hétvégén mindkét nap elmentem úszni. Ezzel el is telt az idő, kimozdultam, és a mozgás jobb kedvre derített.
2016. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az emberek miért lesznek gátoltak a külsejük miatt. Lehetne mondani, hogy te biztos tökéletes vagy, de korántsem. Duci vagyok, pattanásos, alacsony, de nem ez számít. A kisugárzás majd a személyiség. Ha nem bízol magadban egy szürke kisegérnek fogsz tűnni, úgy meg senkit se fog érdekelni a személyiséged. Persze az egészség érdekében kell változtatni a testsúlyon- én is úszok, sportolok- de nem szabad, sőt tilos hagyni, hogy a külsőségek pecsétet nyomjanak a belsődre.
2016. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
Kitartás! Gondolt át az összes tulajdonságodat. Majd a cselekedetetidet mások helyében is! Változtass egy picit magadon, az tőled függ, hogy mennyire. Válalj kisállatot! Válts munkahelyet, és akkor nagyobb hatása lehet a változásodnak! Mosolyogj többet! Sportolj valamit! Járj menhelyre(a lényeg az állatok közelsége) "Ha megbróbálsz kívűl mosolyogni, belül is mosolyogni fogsz!"
2016. júl. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kellett volna/nem kellett volna. Aki megszületett, az teljes jogú tagja a társadalomnak. Ezen belül persze, vannak olyanok, hogy a társadalom többi tagjának jobb lett volna ha nem születik meg (pl. az ismert diktátorok, akik rengeteg szörnyűséget követtek el/követnek el).

Neked teljesen más problémád van, amit jobb lenne ha nem egyedül próbálnál megoldani, mindenképp keress fel szakembert, aki segíthet neked.

2016. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Ez a fiú csak 17 évet élt, de bölcsebb volt, mint egy 100 éves, olvasd el a történetét és adjon erőt neked:


[link]

2016. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
54%
Nincs. Egyeb kérdésekre válaszolok privátban.
2016. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
26-os köszönöm szépen ez érdekes.
2016. júl. 29. 12:11
 29/44 anonim ***** válasza:
Igen, a gyógyszerek kicsit segítenek, de sose fogsz meggyógyulni, én is ilyen beteg vagyok, de az emberek szemében csak bolond, vagy elmebeteg L26
2016. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

29.-es

Soha nem szedek gyógyszereket.Mivel szerintem az nem megoldás a bajra,inkább csak tetézi azt.

2016. júl. 29. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!