Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem kellett volna megszületnie?

Figyelt kérdés

Ugy érzem,hogy én sem "ebbe a társadalomba" valo vagyok.

Már nem emlékszem arra,hogy milyen boldognak lenni.

Gyötörnek a gondolatok.Évek óta ebben a helyzetben vagyok.(6-7éve)És azt vettem észre,hogy évröl évre jobban és erösebben azon vagyok,hogy az életem itthagyom ugysem lesz ez jobb.Hogyan csináljam ilyen gondolatok. Hiányozni?! hm senkinek...22



2016. máj. 23. 22:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
En is pontosan ezt ereztem hosszu hosszu eveken at. Ez azert van, mert valoszinuleg egyedul is erzed magad rendesen, nincsen o,yan ember aki ugy erzed teljes mertekben megertene es ugyanolyanok lennetek, nincs akivel maximalisan elengedhetned magad es egy hullamhosszon vagytok. ugye erzed azt is hogy erre a megoldas nem olyan egyszeru, de nem is erre kell fokuszalni. Almodozz :) de komolyan, minden a fejben dol el, legyen egy almod, amiert harcolsz, amiert megkuzdesz minden nap az akadalyokkal megha neked nehezebb is mint masoknak, hidd el nagyon tisztelni fog mindenki ha megallsz a labadon es aztan elmondod neked mi a problemad, nagy szemekkel fognak rad nezni hogy tejoeg milyen eros vagy es felemelo lesz, de ne is ezert kuzdj, hanem az almodert, kivanj egyet, csak egyet :) peldaul, mondd hogy tudom hogy nekem is lesz valaki aki igazan megbecsul es erdemes erte vegigharcolnom ezt , mert o majd megadja nekem az otthonomat ebben a vilagban. higyj benne es mint egy angyal fog leszallni, csak rajtad es az almaidon mulik :) hidd el en ezt igy erzem amiota elek ahogy te leirtad, vannak ilyen emberek, nekem peldaul azzal hogy te ezt leirtad megkonnzebbulest okoztal hogy ezt valaki erti rajtam kivul es megbeszelhetnem :)
2016. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
adri977 Az jó ha te értesz engem.De hogy te mit hordtál itt össze azon nehéz elmenni...
2016. júl. 29. 20:19
 33/44 anonim válasza:
Lehet hogyha ketszer elolvasnad megertenel belole par dolgot:d peldaul, hogy mondjuk en segiteni akartam es arra nem tamadas a valasz, de en akkoris azt szeretnem hogy megertsd , fejben dolnek el a dolgok, te tudsz rajta valtoztatni hogy hogyan erzed magad, keress gozerovel olyat aki ugyanolyan mint te es akkor nem fogod egyedul nem idevalonak erezni magad
2016. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Én sem akartalak megbántani!

Teljesen megértettem amit leirtál.

Sajnos te nem értetted meg,hogy finoman mire céloztam.(helyesirás)De semmi baj.

Köszönöm írásod!

2016. júl. 29. 23:07
 35/44 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok c filmet!
2016. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez amit és ahogyan írsz, depresszióra utal.

Ebből kéne első körben kimásznod. Ha van rá lehetőséged, egy pszichológust szerintem keress fel, mert valószínűleg jobban tud ezen segíteni, mintha egyedül próbálnád.

2016. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
54%
Nincs.
2016. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 lumia 532 ***** válasza:
51%
en is olyan vagyok mint a kerdezo csak nekem meg munkam sincs mivel semmihez se ertek plusz meg a hazat alig akarom elhagyni max udvarra kimegyek utcara csak akkor ha van dolgom depresszio is kinoz ha valakinek nem kellett volna ideszuletnie az en vagyok
2016. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Ne gondolj ilyenekre!:) Nincs olyan ember, akire ilyen gonoszságot kellene mondani (leszámítva azt, ha olyan emberről beszélünk, aki a társadalomnak ártana szándékosan).

Az ember lépésről lépésre tesz a boldogságáért, attól a ponttól kezdve, hogy megszületik. Egy újszülöttnek pl. az jelenti a boldogságot, ha járni tanulhatott, és elkezdhetett beszélni, utána időről-időre rengeteg sok más új dolgon küzdi át magát, és egyszer felteszi magában néha azt a kérdés, hogy ha annyi mindenen átment, akkor minek adná fel?

Nem tudom, hogy te konkrétan mit vársz a jövőtől, vagy milyen gondod van, de azt senki sem állítja, hogy "miért" nélkül születtél volna.

Talán nem az a helyzet, hogy bárki ok nélkül született volna, hanem az ahogyan reagál erre az okra, ahogyan hozzááll, miközben érzi magában a célt, mégis megreked és tartózkodik, még akkor is, ha nem olyan nehéz a valóságban, amilyennek a fejében elgondolja abban a probléma megoldásnak a "borzalmát". Hisz nem lehetnek olyan nagy problémák azok, amíg túl nem reagáljuk.

2016. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nekem.Valószínűleg csak azért születtem meg, hogy a drága osztálytársaimnak legyen kit csesztetniük.Stb..14/L
2016. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!