Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ocsmány vagyok. Hogyan törődje...

Ocsmány vagyok. Hogyan törődjek bele ebbe, és abba, hogy ezért egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Mindenki semmibe vesz, ha beszélgetni, ismerkedni próbálok velük (állítólag nagyon okos vagyok), egy legalább átlagos kinézetű embert nem.

Rám nézni szinte fájdalmas... az utcán is folyton undorral néznek rám, ez felőröl belülről.


Az egyetlen megoldás a plasztikai műtét lenne, de gondolom, mondanom se kell, hogy nincs rá pénzem. Tisztességes úton nem tudok annyi pénzt összekaparni. (Ja, és mielőtt bárki azzal jönne: nem lenne kuncsaftom.)


Teljesen átlagos alkatú vagyok. Adni nem nagyon adok magamra (de igénytelen nem vagyok), mert egyrészt nem látom értelmét, másrészt pedig nem is nagyon érdekel az ilyesmi. Egyszer kicicomáztak: csinos ruha, smink, frizura, de attól még ugyanolyan ronda maradtam...


Mit csináljak, hogy egyrészt ne vágyjak társakra, másrészt elfogadjam magam olyannak, amilyen vagyok?


2016. jún. 14. 23:29
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Nincs féjjszbúúúkom.


Ha csúfoltak a nagy orrom és a fiús arcom miatt, meg látom a szembe jövő emberek arcán az undort, akkor csakis nekem van önbizalom-hiányom, ugye?

2016. jún. 21. 18:08
 32/45 anonim ***** válasza:
En szeretnélek megismerni....Akar kép nélkül is.Hallod kincs? :)
2016. jún. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 weca válasza:
fogad el magad A pasidal meg dugj amennyit bir ,zswrintem jót tesz az önbizalemnak meg a hormonjaid is rendbe lesznek
2016. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 weca válasza:
mit akarsz ?sajnáltatni magad ilyen vagy és kész nem annak örülsz amit van te azt sajnálod másnak van nem vagy te nagyon irigy ott a pasid aki szeret igyekezz megtartani és szerezsd az egyetemen már nem fogna csufolni de mindenütt van egy két bunkó
2016. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Van pasija????????????????
2016. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 weca válasza:
ugy tudom hogy igen van pasija ahogy belőtem 18 -20 én körüli lehet
2016. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 weca válasza:
féjjszbúúúk Miért nincs
2016. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

hacsak nem olyan a fejed mint egy kétnapos intimbetét, akkor szerintem fogsz találni magadnak pasit

dolgozz az önbizalmadon

2016. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Ha van pasija akkor ne rinyáljon,hanem becsülje meg azt amije van!
2016. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 weca válasza:
Nézd meg a Volf Katit Akkora orra van hogy átér a szomszédba És mégis egy csodálatos nő mert ugy viselkedik éS JÓL ÉNEKEl csinálja amit a legjobban tud
2016. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!