Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ocsmány vagyok. Hogyan törődje...

Ocsmány vagyok. Hogyan törődjek bele ebbe, és abba, hogy ezért egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Mindenki semmibe vesz, ha beszélgetni, ismerkedni próbálok velük (állítólag nagyon okos vagyok), egy legalább átlagos kinézetű embert nem.

Rám nézni szinte fájdalmas... az utcán is folyton undorral néznek rám, ez felőröl belülről.


Az egyetlen megoldás a plasztikai műtét lenne, de gondolom, mondanom se kell, hogy nincs rá pénzem. Tisztességes úton nem tudok annyi pénzt összekaparni. (Ja, és mielőtt bárki azzal jönne: nem lenne kuncsaftom.)


Teljesen átlagos alkatú vagyok. Adni nem nagyon adok magamra (de igénytelen nem vagyok), mert egyrészt nem látom értelmét, másrészt pedig nem is nagyon érdekel az ilyesmi. Egyszer kicicomáztak: csinos ruha, smink, frizura, de attól még ugyanolyan ronda maradtam...


Mit csináljak, hogy egyrészt ne vágyjak társakra, másrészt elfogadjam magam olyannak, amilyen vagyok?


2016. jún. 14. 23:29
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

132 körüli IQ-val nem hiszem, hogy átlagos intelligenciájú lennék. (Az átlag 100, állítólag itt, Magyarországon kicsivel alacsonyabb.)

A Mensa tesztjén jött ki ez az eredmény, és fel is vettek. 😊

Biológus (genetikus) akarok lenni, most jelentkeztem egyetemre. A biológia érettségim (emelt szinten) nagyon valószínű, hogy 85% feletti eredményű lesz, mert az írásbeli 84%-osra sikeredett.

2016. jún. 16. 10:46
 22/45 anonim ***** válasza:
Akkor ha ilyen okos vagy pontosan tudod, hogy a társaságra vágyás is csak egy hormon amit nem tudsz kiírtani magadból... Ne is próbáld. Haverkodj. Bárkivel. Ráírsz arra akinek a legszimpatikusabb a kommentje. Cseréltem email címet. Söröztök, talán bemutat valakinek akinek tetszel. Sose tudhatod.
2016. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 weca válasza:
SZia a barátok hiánya nem szokott az lenni az oka hogy nézet ki szép vagy e vagy csúnya inkább szorongás ,otthon ülés szóval személyiség zavar . vagy ha okos vagy és jól tanulsz a stéberség az amikor te tudsz mindent a tanárok kedvence ez csak akkor baj ha jó adag nagyképűségel parosul nem segítesz a másiknak ha megkér nem a csalásra gondolok pl elmagyarázni az össze fügéseket olyan igazi okos tojás azt mindenki útálja ha ilyen vagy akkor ne csodálkozz
2016. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Èsz ès szèpsèg sose jàr eggyütt
2016. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet.

Te lány vagy, ezért biztos hogy nem leszel egyedül a jövőben.

2016. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő, lapozz vissza egy oldalt.

Ott le van írva, hogy kb. milyen a pofám.

Nagyon ritka a nálam rusnyább ember.

Olyan 10/3-as lehetek kb. (jóindulattal)

Képet nem akarok küldeni...


Amúgy társaságnak jók a házi állatok is, többet már nem is akarok.


Egy valamit kéne még elfogadnom: hogy f0sul nézek ki. Hogy ki se tehetem a lábam a házból anélkül, hogy ne futnék undorodó arcba. Jó, oké, sz@rjam le... Ezt csak írni/mondani könnyű. Azért vagy 10 egymást követő fintorgó arc/napi legalább 50 ilyen elég bosszantó tud lenni.

2016. jún. 21. 00:26
 27/45 A kérdező kommentje:
Ja, az a legidegesítőbb, amikor direkt le is lassít.
2016. jún. 21. 00:29
 28/45 A kérdező kommentje:
Basszus, két oldalt kell visszalapoznod a leíráshoz.
2016. jún. 21. 00:31
 29/45 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő vagyok

És láttam már egy olyan 10/8-as lányt aki le rondázta saját magát.

És az emberek tényleg sokkal kritikusabbak saját magukkal.

2016. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 weca válasza:
szia tényleg jó volna egy kép rólad nem kell nyilvános ott a mail cím elég a link a Facebookra köszi
2016. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!