Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ocsmány vagyok. Hogyan törődje...

Ocsmány vagyok. Hogyan törődjek bele ebbe, és abba, hogy ezért egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Mindenki semmibe vesz, ha beszélgetni, ismerkedni próbálok velük (állítólag nagyon okos vagyok), egy legalább átlagos kinézetű embert nem.

Rám nézni szinte fájdalmas... az utcán is folyton undorral néznek rám, ez felőröl belülről.


Az egyetlen megoldás a plasztikai műtét lenne, de gondolom, mondanom se kell, hogy nincs rá pénzem. Tisztességes úton nem tudok annyi pénzt összekaparni. (Ja, és mielőtt bárki azzal jönne: nem lenne kuncsaftom.)


Teljesen átlagos alkatú vagyok. Adni nem nagyon adok magamra (de igénytelen nem vagyok), mert egyrészt nem látom értelmét, másrészt pedig nem is nagyon érdekel az ilyesmi. Egyszer kicicomáztak: csinos ruha, smink, frizura, de attól még ugyanolyan ronda maradtam...


Mit csináljak, hogy egyrészt ne vágyjak társakra, másrészt elfogadjam magam olyannak, amilyen vagyok?


2016. jún. 14. 23:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Kamus pitsa!
2016. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
Hali... En se adok magamra, marmint én pl. utálom a sminket, fodrászhoz se nagyon járok. Azt mondjak h szép hajam van igy is... Van rajtam egy kis felesleg is, de kit érdekel... Belülről szép vagyok. Kedves aranyos stb. (ezeket masok mondtak) rengeteg baratom\barátnőm van és mindenki ugy szeret ahogy vagyok... Próbálj meg barátkozni de ne nyomulj nagyon mert azt nem szeretik... Isten azert teremtett ilyennek mert szerinte szep vagy, es nem azert h röhöghessen rajtad... 😏
2016. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm a biztatást.


Azóta elkezdett hidegen hagyni, hogy mi a helyzet a kinézetemmel.

Van más, amivel kiemelkedhetek, lsd. előbbi hozzászólásaimban említett dolgok.

2016. júl. 3. 00:11
 44/45 weca válasza:
nem az a legfontosabb hogy nézel ki hacsak nem abból akarsz meg élni mindenki megtalálja a párját ha normálisan viselkedik nem visz túlzásba semmit sok sikert örülök hogy kezdesz mással foglalkozni nem azzal hogy milyen a külsőd sündisznó ne várja hogy simogassák
2016. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 weca válasza:
szia Felvetek az Egyetemre ?
2016. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!